2:1
3:6
6:4
6:1
To už je ze singlového turnaje žen na French Open vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera.
2:0
6:2
7:64
Francouzská dvojice Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut získává grandslamový titul! Ve finále přehráli domácí tenisté rakousko-chorvatskou dvojici Marach, Pavič.

Úvod finále bylo velmi vyrovnané. Hned v úvodu se ale podařilo Francouzům prorazit servis Mateho Paviče. Následně měl na podání problémy také Pierre-Hugues Herbert, ale domácím se podařilo gem dotáhnout do vítězného konce. V závěru první sady přišel o gem na servisu také Oliver Marach a první set šel na domácí domácích hráčů.

Ve druhém setu si všichni hráči drželi podání až do stavu 3:3, poté sice Marach prohrál svůj servis, ale následně nedokázal zvýšit náskok na dva gemy Mahut. Druhý set se tak rozhodoval až v tiebreaku. Z prvních šest výměn se jen jednou radovalo duo na servisu. V závěru si ale už mírné vedení francouzská dvojice pohlídala.

Marach s Pavičem tak nenavázali na triumf z Australian Open, ale i z Paříže se odvážejí solidní výsledek.