ATP Rotterdam (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:2
Dnešní zápas Tomáš Berdych zvládl na jedničku. Prolítl jím za hodinu jako uragán a soupeře smetl hladce 6:1, 6:2. Troicki dnes skutečně nebyl soupeřem pro českou jedničku. Ve čtvrtfinále se Tomáš postaví turnajové čtyřce Davidu Goffinovi. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
WTA Dauhá (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:4
Elina Svitolinová potvrdila roli velké favoritky a ve druhém kole turnaje WTA v Dauhá vyřadila po setech 6:2 a 6:4 talentovanou Češku Markétu Vondroušovou.

Ukrajinka vstoupila do zápasu skvěle, rychle prorazilo podání české tenistky, v závěru setu si ještě jednou poradila na returnu a velmi snadno získala první sadu. Ve druhém dějství to již bylo o poznání vyrovnanější. Vondroušová mohl jít dokonce do vedení 2:1, ale tři nabídnuté brejkboly nevyužila, následně sama o podání přišla a Svitolinová se dostala do pohodlného vedení 4:1. Ztrátu o tři gemy dokázala rodačka ze Sokolova bleskově smazat, ale v klíčovém gemu nabídla Ukrajince tři mečboly a již ten druhý byl využit.

Na Elinu Svitolinovou čeká ve třetím kole vítězka duelu Radwańská – Kvitová.
1:2
7:63
3:6
4:6
Vítězství Petry Kvitové se nerodilo vůbec lehce. První set byl poměrně vyrovnaný od obou hráček. V tom druhém se Petra dostalo do vedení 4:1, nakonec set ovládla v poměru 6:3. Třetí dějství bylo taktéž vyrovnané a obě hráčky zápasily (vlastně po celou dobu zápasu) s herními výpadkami a dobrými záblesky své hry. Nakonec šťastnější hráčkou byla česká hráčka a ta postupuje do dalšího kola, ve kterém vyzve nasazenou trojku Svitolinovou, která dnes porazila Vondroušovou.
2:1
6:2
3:6
6:1
Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou.
1:1
6:76
6:2
3:0
skreč 2
Magdaléna Rybáriková sa teda napokon rozhodla skrečovať zápas. Urobila správne rozhodnutie, pretože jej pohyb po kurte nebol ideálny. Len by sa trápila. Monica Niculescuová nepredviedla najlepší výkon a určite nepotešila oko nezaujatého diváka. O jej slajzoch sa musí ľuďom aj snívať. V ďalšom kole vyzve svetovú jednotku Wozniacku. Ďakujem vám za pozornosť. Dovidenia.
2:0
6:2
6:3
Obhájkyně titulu Karolína Plíšková vstupuje do turnaje výhrou ve dvou setech 6:2 a 6:3 nad Alizé Cornetovou.

Plíšková nezačala zápas druhého kola ideálně, rychle ztratila podání a prohrávala již 0:2. Následně se ale hra výrazně změnila, Češka vyhrála další šest her v prvním setu a dokonale tak obrátila první dějství na svou stranu. Podobně zahájila i druhý set. Ihned o prvním gem na podání pátá hráčka světa přišla. Alizé Cornetová vedla ještě 3:1, ale poté přišla znovu série české tenistky a nakonec jasná výhra i ve druhém setu.

Na Karolínu Plíškovou čeká v osmifinále nebezpečná Američanka Catherine Cartan Bellisová.
Challenger Cherbourg (Krytý tvrdý povrch)
0:2
3:6
6:73
Byl to zápas dobrých servis manů. Avšak o něco lepším byl na servisu Ital, který zaznamenal hodně přímých bodů z podání. Byl také hladovější po výhře a dnes v tomto zápase rozhodovaly opravdu malé chybičky. Jako jeden prohraný servis v závěru první sady a také nekoncentrovanost v koncovce druhého setu, tedy tie -breaku. To stálo Pavláska vítězství a určitě dnes sehrál se svým soupeřem vyrovnaný boj, jen trochu štěstí scházelo.