ATP Indian Wells (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
4:6
Tomáš Berdych sice v prvním setu dokázal odpovědět na jeden ze dvou ztracených servisů, jenže Hjon Čong po druhém úvodní sadu s drobnými potížemi dopodával. O osudu druhého setu rozhodl jediný brejk, který předvedl Hjon Čong. Jihokorejský tenista oplatil Tomášovi Berdychovi loňskou porážku z Lyonu a zvítězil po setech 4:6 a 4:6. Český tenista končí.
WTA Indian Wells (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
6:74
Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou.
0:2
1:6
6:72
Amanda Anisimová sice po Petře Kvitové druhou českou tenistku v řadě vyřadit nedokázala, zaslouží si ale obrovskou pochvalu za předvedený výkon. Karolína Plíšková sice vyhrála první set snadno 6:2 a ve druhém setu domácí hráčce podání sebrala znovu, jenže šestnáctiletá tenistka si ho vzápětí vzala rychle zpět a o osudu druhého setu musela rozhodnout zkrácená hra, kterou ovládla rodačka z Loun. Pátá hráčka světa je ve čtvrtfinále, nutno ale dodat, že Amanda Anisimová měla potíže s břichem v průběhu druhého setu, jenže se nevzdala a bez prášků zápas dobojovala. Já osobně smekám, protože mnoho hráček by utkání skrečovalo. Někdy i bez bolesti.