ATP Stuttgart (Tráva)
2:0
7:62
7:61
Tomáš Berdych nezvládl dnešní utkání a s turnajem se loučí. Český tenista sice předvedl dobré výkony na servisu, avšak v zásadních momentech zápasu nepřesvědčil. Raonic se sice za celou dobu nedostal k jedinému brejkbolu, i tak ale slaví výhru po dvou úspěšných tie-breacích.
1:2
6:3
6:74
6:74
Jiří Veselý si semifinále v Caltanissetttě nezahraje! Čtvrtfinále proti Novakovi přerušil v závěru první sady déšť. Český hráč zápas i tak doservíroval. Jenže vzápětí prohrál obě zkrácené hry. Ve třetím dějství měl protihráče na lopatě, vedl 5:3, 30:0 a servíroval. Avšak konec absolutně nezvládl. Je na něm vidět, že si vůbec nevěří a určitě je zapotřebí, aby byl daleko více psychicky odolný. Sebevědomí je věc, kterou česká daviscupová jednička zcela postrádá.
Challenger Lyon (Antuka)
2:1
1:6
7:63
6:3
Adam Pavlásek promarnil vyhraný zápas, v němž byl dlouho jasně lepším hráčem. Za vedení 6:1 a 5:2 však nedokázal přidat rozhodující hru a zatímco domácí mladík zpřesnil hru, náš tenista stále více kazil a až na občasné záblesky šla jeho hra postupem času dolů. Přestože celkově získal Čech o jeden míček více, končí jeho účinkování na challengeru v Lyonu už ve čtvrtfinále a mezi nejlepší čtyřku postoupil překvapivě kvalifikant z Martiniku.