3:1
6:3
3:6
6:2
6:2
Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
2:3
6:2
7:65
5:7
4:6
11:13
Děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne.
2:3
5:7
7:67
6:4
4:6
4:6
Dost možná předčasný vrchol letošního Wimbledonu končí po téměř pěti hodinách postupem světové jedničky Rafaela Nadala, který zapisuje sedmnáctý vítězný zápas v řadě.
Del Potro předváděl fantastický tenis, který by na jakéhokoli jiného soupeře jistě stačil. Ve druhé sadě odvrátil čtyři setboly a vydřel výhru 9:7 v tie-breaku, stále se zlepšoval a šel do vedení 2:1 na sety, ale ve zbývajících dvou nedokázal prolomit Nadalovo podání, přestože příležitosti k tomu vždy měl. Španěl naopak v každé sadě získal po krátkodobých výpadcích Argentince rychlý brejk a po spoustě doslova neskutečných výměn vydřel postup.
Dnešním více než maratónským přenosem vás provázel Karel Jedlička, děkujeme za pozornost a dobrou noc.
1:3
7:65
6:77
4:6
3:6
Zápas absolutně strukturou výměn nepřekvapil. V prvním setu se nešlo ani jednou přes shodu a Raonic dokázal proměnit čtvrtý setbol. Následně měl ve druhém dějství setboly také na 2:0, ty ovšem nevyužil. A od té doby už víceméně vládl Isner. Ve třetím a čtvrtém setu sebral protihráči třikrát servis a to ještě udělal ve čtvrté sadě smeč na brejkbol. Ta jej ovšem vůbec nerozhodila a jel si pořád svou při svém podání. Ukázal, že Američané si z velkých zápasů nedělají velkou hlavu a postupuje právem mezi čtyři nejlepší wimbledonské dvouhry.
2:1
5:7
6:4
6:4
Český tenis bude mít v semifinále wimbledonské čtyřhry zastoupení minimálně v osobě Květy Peschkeové, která společně s partnerkou Nicole Melicharovou (ta má ale také výrazné české kořeny) zdolala rumunské duo Beguová, Buzarnescuová. Vítězky si za celý zápas prohrály jedinkrát servis, což také rozhodlo první set. V dalších dvou sadách si už podání podržely, skvěle servírovala především Melicharová a zaslouženě postoupily mezi nejlepší čtyři páry.
2:1
3:6
7:65
6:4
Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne.
2:1
5:7
6:4
6:2
Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou ukončily svou cestu Wimbledonem ve čtvrtfinále. První set sice vyhrály 7:5, ale v dalších dvou sadách už měly k dispozici delší konec provazu Dabrowská se Sü. Nutno říci, že obě odehrály výborný zápas a zvítězily asi zaslouženě. Na rozdíl od soupeřek dokázaly využívat nabídnuté šance a obě předvedly i řadu krásných úderů. Tým Bucie si ale jistě odveze z Londýna hlavně pozitiva z toho, že si obě kamarádky mohly po roce zase konečně zahrát bok po boku.
0:2
2:6
2:6
Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.
2:1
6:4
4:6
6:4
Je dobojováno. Jan Šátral se ale rval statečně, ve druhém setu dokázal svého soupeře přehrát, a vynutil si tak třetí sadu, ve které ovšem chyboval na svém servisu, což se mu stalo osudným a po velké bitvě tak těsně vypadl z tohoto turnaje.

To je ode mne pro tuto chvíli vše, pěkný zbytek dne.
1:2
4:6
7:5
6:74
Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne.
2:0
7:66
6:4
Podľa očakávanie sme sledovali vyrovnané stretnutie, ktoré sa však šťastne končí pre nášho tenistu. FIlip si ešte musí počkať na svojho osemfinálového súpera, bude ním buď jednotka turnaja Andreozzi alebo český tenista Lukáš Rosol, takže nič ľahké.

S týmto konštatovaním sa teda lúčim a prajem pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.
1:2
6:1
4:6
2:6
Je dobojováno! Václav Šafránek prohrával 1:6, 2:3 a 0:30. Poté se úplně změnil vývoj hry a český tenista převzal otěže utkání. Rodák z Brna postupuje do čtvrtfinále, kde vyzve vítěze utkání Pedro Martínez – Thiago Monteiro. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.