ATP Rotterdam (Krytý tvrdý povrch)
0:2
6:78
4:6
Tomáš Berdych udolal po více než dvou hodinách ve dvou setech Francouze Simona a na oblíbeném turnaji v Rotterdamu si zahraje osmifinále.

Úvod prvního setu začal ve velkém tempu, až do stavu 4:4 nebyl k vidění ani jeden brejkbol. Následně si ale oba hráči prohráli servis hned dvakrát v řadě a o osudu první sady musel rozhodnout tiebreak. V něm měl jako první setbol Berdych, ale dvě příležitosti neproměnil a tak byl jeden míček od zisku sady také Simon. Ani Francouz neuspěl a tak na třetí pokus proměnil setbolovou šanci rodák z Valašského Meziříčí. Ve druhém setu bitva pokračovala, gemy ale mířily na stranu českého tenistky. Berdych vedl 4:0, ale čtyři hry v řadě ukořistil také Gilles Simon. Francouz ale v nejnevhodnější chvíli přišel o své podání a Berdych už poté zvládl ukončit divoký zápas.

V osmifinále čeká na Tomáše Berdycha Kanaďan Denis Shapovalov.
WTA Dauhá (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:2
Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
2:0
6:4
6:2
S konstatováním, že Karolína Muchová po výborném výkonu postupuje, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek úterního dne.
Challenger Cherbourg (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:5
6:4
Přesto, že se Manuel Guinard nachází o více než dvě stě pozic pod svým dnešním soupeřem, tak vzhledem k formě Šafránka byl právě on mírným favoritem. A předpoklady se vyplnily, skvělý servis a hlavně velké množství nevynucených chyb Šafránka poslaly Guinarda do druhého kola, ve kterém se francouzský tenista utká s šestnáctým nasazeným Rusem Vatutinem. Václav Šafránek už na desátém turnaji v řadě končí na raketě prvního soupeře.
2:0
6:4
6:2
Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne.