WTA Norimberk (Antuka)
1:2
6:1
3:6
2:6
Kateřina Siniaková zázračně otočila zápas proti Mandy Minellaové a po třech setech postupuje v Norimberku do druhého kola.

Česká reprezentantka měla mizerný start do zápasu, v úvodním setu si nepodržela jediný servis a po méně než půlhodině prohrála 1:6. Ani úvod druhého dějství nebyl z pohledu Siniakové optimální. Minellaová ale neproměnila ani jeden z pěti brejkbolů, naopak sama servis ztratila a poté už se nedokázala na Siniakovou dotáhnout. Ve rozhodující sadě už se dostala rodačka z Hradce Králové do pohody, odskočila soupeřce na 4:1 a zápas s přehledem dohrála při svém servisu.

Ještě dnes se Siniaková představí v zápase druhého kola proti vítězce duelu Kuzněcovová – Larssonová.
2:0
7:66
6:0
Madison Brengleová přehrála v osmifinále turnaje WTA v Norimberku Kristýnu Plíškovou ve dvou setech 7:6 a 6:0.

Česká reprezentantka nevstoupila do zápasu ideálně, velmi rychle prohrála už 0:4, následně ale také Brengleová dvakrát neudržela své podání a rozhodnout musel až tiebreak. V něm naopak vedle 4:0 rodačka z Loun, dva setboly ale neproměnila a tak se šance chopila zámořská hráčka. Ve druhém setu to byla jednoznačná záležitost, Plíšková kupila chybu za chybou a po neuvěřitelných čtrnácti minutách inkasovala kanára.

Na Brengleovou čeká ve čtvrtfinále vítězka duelu Larssonová – Siniaková.
1:2
6:4
0:6
3:6
Ve čtvrtfinále si Kateřina zahraje proti Madison Brengle již zítra (23.5.) od 11:00. Tato Američanka dnes dokázala porazit Kristýnu Plíškovou.
0:2
4:6
4:6
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
1:2
4:6
6:1
5:7
Český reprezentant Adam Pavlásek si nejspíše bude dnešní zápas hodně dlouho vyčítat. První sadu prohrál 4:6, ale pak duel dlouho jasně ovládal. Druhý set zvládl rychle 6:1 a ve třetí rozhodující sadě vedl už 4:0. Pak se ale z kurtu úplně vytratil a nakonec klíčový set prohrál 5:7.

Do třetího kola kvalifikace o postup do hlavní fáze French Open tak postupuje domácí mladík Geoffrey Blancaneaux, který narazí na dvaadvacetiletého Španěla Pedra Martineze, aktuálně 134. hráče světového žebříčku ATP. Ten v dnešním druhém kvalifikačním kole porazil Mirzu Basice z Bosny a Hercegoviny 6:2 a 7:5.
1:1
6:4
2:6
5:1
skreč 2
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. Na viděnou.
0:2
5:7
0:6
Dnešní zápas je u konce. Po vyrovnaném prvním setu, kdy bylo k vidění hned devět ztracených servisů, nakonec zvítězila Kučová v poměru 7:5. Ve druhé sadě už nedala své soupeřce žádnou šanci na úspěch a uštědřila ji kanára, celkem hladce tak postupuje do 2. kola kvalifikace na French Open. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.