2:0
7:64
6:1
Simona Halepová porazila ve dvou setech Číňanku Šuaj Čang a ve Wimbledonu si zahraje o finále!

Úvod zápasu ale nebyl ze strany bývalé světové jedničky vůbec ideální. Halepová rychle prohrávala 0:3, následně i 1:4, ale klíčové čtyři brejkboly na 1:5 dokázala odvrátit a poté se dostala do laufu. O prvním setu musel rozhodnout až tiebreak, který byl od začátku v režii nasazené sedmičky. Šuaj Čang ztratila o servis více a musela se rozloučit s nadějně rozehraným setem. Ve druhém dějství už byla Halepová na koni. Hned dvakrát prorazila servis čínské soupeřky a dokráčela si k jistému postupu.

V semifinále se může Halepová těšit na duel s lepší z dvojice Svitolinová – Muchová.
1:2
4:6
6:4
3:6
Z tohoto klání je to vše. Děkujeme za pozornost, na viděnou.
2:0
7:5
6:4
Elina Svitolinová potvrdila proti Karolíně Muchové roli favoritky a po setech 7:5 a 6:4 postupuje do semifinále Wimbledonu!

Rodačka z Olomouce sice přišla v úvodním gemu o svůj servis, ale poté odskočila do vedení 4:1. Za stavu 5:2 už se zdálo, že si dvaadvacetiletá Češka úvodní dějství pohlídá, ale poté přišla krize. Svitolinová vyhrála zbývajících pět her v prvním setu a dostala se po skvělém obratu do vedení. Také do druhé sadu vkročila o poznání lépe Muchová, vedení 2:0, ale bleskově promrhala, hned třikrát přišla o své podání a to rozhodlo. Na první pokus ještě Svitolinová zápas nezvládla doservírovat a Muchová snížila ztrátu, ale nakonec se raduje z postupu ukrajinská hráčka.

Na Svitolinovou čeká v semifinále Simona Halepová.
2:0
7:65
6:1
Fantastická jízda třiatřicetileté Barbory Strýcové travnatým Wimbledonem pokračuje. Rodačka z Plzně si ve čtvrtfinále poradila s domácí nadějí Johannou Kontaovou, kterou porazila ve dvou setech 7:6 a 6:1.

Bára ukázala skvělou schopnost obracet průběh setů. V tom prvním totiž prohrávala už 1:4, avšak poté zabrala a třemi gemy v řadě dokázala srovnat. Set nakonec dospěl do zkrácené hry, v níž česká hráčka využila hned první setbol při servisu soupeřky.

Druhá sada už byla o poznání jednoznačnější. Frustrovaná Britka v ní hodně chybovala, čehož Bára využila k okamžitému brejku. Klíčový moment přišel za stavu 1:4 při brejkbolu Strýcové, kdy Kontaová po skvělém servisu pokazila jasný volej. Bára posléze dopodávala zápas do zdárného konce a mohla se začít radovat.

V semifinále se Barbora střetne se sedminásobnou vítězkou Wimbledonu Serenou Williamsovou. Příliš dlouho se česká hráčka z postupu ale radovat nemůže, ještě dnes ji totiž čeká debl s parťačkou Su-Wej Sie.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
0:3
2:6
6:71
3:6
Napokon malo toto druhé štvrťfinále mužskej štvorhry pomerne krátke trvanie, rozhodla sa hneď v troch setoch. Zrejme rozhodujúcim faktorom bol tajbrejk v druhom sete, ktorý ovládli Ivan Dodig s Filipom Poláškom a potom už pohodlne dokráčali za postupom do semifinále! Filipovi a aj jeho parťákovi z Chorvátska gratulujeme a tešíme sa už teraz na ich semifinálový súboj.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dnešného večera. Dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch!
2:1
2:6
6:2
9:7
Děkujeme za pozornost, mějte se pěkně.
2:0
6:3
6:4
Nasazené trojky Su-wej Sie, Barbora Strýcová postoupily do čtvrtfinále Wimbeldonu, když Rumunskou dvojici Irina-Camelia Beguová, Monica Niculescuová zdolaly ve dvou setech 6:3 a 6:4.

V první sadě sebralo česko-tchajwanské duo soupeřkám hned první servis, avšak vzápětí si Rumunky vzaly servis zpět. Avšak následně nasazené trojky prolomily podání prohráček podruhé a sadu už následně dokázaly dopodávat do vítězného konce.

Ve druhém setu rozhodl jediný brejk, kterého Strýcová se Sie dosáhla ve třetím gemu. Zbývající průběh nabídl několik brejkbolových příležitostí Rumunek, všechny ale byly odvráceny. Brejkbol měly i při posledním gemu, jenže nasazené trojky odvrátily i ten a následně proměnily hned první mečbol. Ve čtvrtinále se česko-tchajwanská dvojice může těšit na duel proti nasazeným šestkám Elise Mertensové a Aryně Sabalenkové.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
0:2
1:6
3:6
Španiel Pedro Martinez Portero bol síce vyššie nasadený, Jozef Kovalík v dvoch setoch dosť ľahko tohto protivníka z turnaja v nemeckom Braunschweigu vyradil. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň.
1:2
7:5
6:77
2:6
Sledovali sme veľmi dramatické stretnutie plné zvratov. Nič sa dopredu nedalo predpokladať no a napokon ďalej postupuje Katarzyna Kawa, ktorá určite lepšie zvládla tretí set. Janu Čepelovú môžu mrzieť dva nevyužité mečbaly v druhom sete, čo ju napokon zrejme stálo aj postup do ďalšieho kola.

S týmto konštatovaním sa už lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch.