4:6
6:3
3:6
Roberto Bautista-Agut ve čtyřech setech porazil Guida Pellu a poprvé v životě postoupil do grandslamového semifinále, v němž vyzve světovou jedničku Novaka Djokoviče.

Hned v prvním gemu dokázal Španěl soupeře brejknout, avšak Pella si dokázal ztracené podání vzít zpět ve velmi dlouhém osmém gemu. Vzápětí však nedokázal brejk potvrdit a Bautista-Agut následně dokázal první sadu dopodávat do zdárného konce.

Ve druhém setu, stejně jako v tom prvním, přišel Argentinec o podání okamžitě v prvním gemu. Španělský hráč, jenž je v turnaji nasazenou třiadvacítkou se ale tentokrát brejknout nenechal a druhý set bral v poměru 6:4.

Třetí sada přinesla už v první hře něco nového, Guido Pella si totiž dokázal udržet servis. A to se ukázalo jako klíčové, neboť následně soupeře brejknul a i navzdory brejkbolu v posledním gemu třetí sady dokázal získat set na svou stranu.

Avšak Roberto Bautista-Agut obrat nepřipustil. V rozhodující čtvrté sadě brejknul Argentince ve čtvrtém gemu a podání si udržel až do konce utkání. V životním semifinále se Španěl střetne se světovou jedničkou Novakem Djokovičem, Pella i přes vypadnutí může být se čtvrtfinálovou účastí spokojený.

To je ode mě pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:6
Rafael Nadal porazil Sama Querreyho ve třech setech a ve wimbledonském semifinále se tak můžeme těšit na skvělou podívanou právě mezi španělským tenistou a Rogerem Federerem.

Americký tenista kladl favoritovi zápasu odpor pouze v první sadě. V té Rafa brejknul soupeře hned ve třetím gemu, avšak za stavu 5:4 nedokázal set dopodávat do zdárného konce. Brejk si však v následující hře vzal zpět a na podruhé už dopodávat dokázal.

Ve druhé sadě rodák z Mallorcy brejknul protivníka rovněž ve třetím gemu, servis už si posléze postrážil a za stavu 5:2 dokonce sebral servis Querreymu podruhé.

Američan už působil ve třetím setu odevzdaným dojmem. První podání ho nedrželo tak, jak je jeho zvykem, a to se logicky projevilo i na výsledku. Tentokráte rodák ze San Francisca přišel o podání hned v úvodu. Podruhé pák v pátém gemu. Celé utkání zakončil Rafa skvělým forhendem ven z kurtu.

Semifinále slibuje fantastickou podívanou. Rafael Nadal v něm totiž vyzve Rogera Federera a zápasy těchto dvou hráčů vždycky stojí za to sledovat.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
0:2
2:6
6:71
Nasazené dvojky Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková pokračují Wimbledonem bez ztráty setu. Nasazené osmičky Demi Schuursovovou, Anna-Lena Grönefeldovou porazily ve dvou setech 6:2 a 7:6.

První sada byla jasnou záležitostí českého páru. Demi Schuursová hned třikrát přišla o podání hlavně díky velkému počtu dvojchyb, čímž soupeřkám zisk gemů výrazně ulehčila.

Druhá sada už ošem byla o poznání vyrovnanější. Za stavu 5:6 musely Češky dokonce odvracet setboly, to se jim naštěstí povedlo a set poslaly do zkrácené hry, v němž už dominovaly. V semifinále se Bára s Katkou můžou těšit na utkání proti Kanaďance Dabrowské a Číňance Xu.

2:0
6:4
6:2
Pro oko českého fanouška výborná zpráva! Barbora Strýcová se Hsieh Su-Wej postupují po dvousetové bitvě proti Mertensové/Sabalenkové do semifinále!

Naše česká tenistka tu ve Wimbledonu zatím prožívá skvělé období. Nejenže se dostala do semifinále dvouhry, kde narazí na Serenu Williamsovou. Taktéž teď může slavit postup ve čtyřhře, kde se postaví nejlepší dvojici světa – Babos/Mladenovič! V příštích dnech se tak máme jistě na co těšit.

Děkuji za pozornost.
2:0
7:65
6:4
Český tenis bude mít svou zástupkyni také ve čtvrtfinále mixu! Květa Peschkeová s nizozemský partnerem Wesleyem Koolhofem totiž přehráli duo Kúreší, Kičenoková 7:6, 6:4. Vyrovnaný první set rozhodoval až tiebreak. Druhou sadu pak rozsekl jediný brejk při servisu Kičenokové hned ve třetím gemu.
1:2
6:3
2:6
2:6
Filip Horanský síce vyhral prvý set, lenže potom prebral taktovku Talian Gianluigi Quinzi a v domácej Perugii sa teší z víťazstva. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer.
2:0
6:1
6:3
Slovenský tenista Jozef Kovalík vyhral prvý set za 17 minút a aj keď druhý trval o niečo dlhšie, tak veľmi ľahko postupuje na turnaji v nemeckom Braunschweigu ďalej. Botic Van De Zandschulp končí. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň.