:
:
:
:
Tak to byl skutečný boj. Němci vstali z mrtvých, otočili zápas z 0:2 a jsou zpět ve hře o postup.
0:3
:
:
:
:
:
Austrálie měla každý set výborně rozehraný a vždy si vypracovala několika bodový náskok, ale Bulharsko vždy dokázalo vývoj setu otočit a nakonec vyhrává 3:0. To je z mé strany vše a těším se u dalších přenosů z olympijských her.
3:0
:
:
:
Tak nám skončilo utkání Ruska s Tuniskem, které Rusové zvládli a po výhře 3:0 na sety se radují ze zisku tří bodů do tabulky skupiny B.
Rusové mají již bodů šest, jejich dnešní soupeř na první bod stále čeká.

Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží z LOH.
3:0
:
:
:
Poláci vítězí v tomto utkání s Argentínou přesvědčivě 3:0 na sety a mohou se tak radovat ze zisku tří bodů. Argentínci dokázali vzdorovat svému soupeři pouze ve druhém setu, který však taktéž nezvládli.

Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží.
:
Máme za sebou velmi zajímavé klání, ve kterém mohl zvítězit kdokoliv. Američané v sobě však našli více psychické síly, což rozhodlo. První set sice prohráli, pak už ale dominovali. Reprezentanti Brazílie se sice snažily, seč mohli, avšak prohře zabránit nedokázali. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera.
0:3
:
:
:
:
:
Italové sice čekali možná ještě lehčí zápas, ovšem nakonec vítězství ve třech setech bez většího dramatu musejí ocenit. Italové potvrdili úlohu favorita a stále mohou bojovat o semifinále. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci.
0:3
:
:
:
:
:
Byl to vcelku vyrovnaný zápas, ovšem Korejky nakonec zvládly lépe v prvním setu prostřední část, v tom druhém koncovku a v tom třetím začátek, proto vítězí ve třech setech a na tomto turnaji předvádějí skvělé výkony. Připisují si druhou výhru ve skupině, zatímco Brazilky duhou porážku a jsou prakticky ze hry o semifinále a tedy i o boje o medaile. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci.
2:0
21:13
21:15
Česká dvojice prohrála s Rogersem a Dalhausserem 0:2 na sety a o půlnoci se představí v jakémsi předkole o postup do play off. Držme tedy naši dvojici všechny palce.

Já se pro tuto chvíli s vámi loučím a zase někdy nashledanou.
2:1
21:16
18:21
15:11
V koncovce nervydrásajícího zápasu byla úspěšnější česká dvojice Sluková, Kolocová. Jejich výhra ukončila olympijskou kariéru Nat Cookové, která se zúčastnila pěti olympiád a vyhrála zlato v Sydney v roce 2000.
0:2
17:21
17:21
Pro českou dvojici olympijský turnaj končí. Děkujeme za pozornost a u dalších online přenosů napočtenou.