3:0
25:21
31:29
25:16
Dnešní utkání je u konce! Írán si připisuje první vítězství na tomto turnaji, nicméně dnes to vůbec neměl jednoduché, neboť Kuba předvedla hodně dobrý výkon. Ostrovní stát byl blízko vyrování především ve druhém setu, kdy si vypracoval dokonce i setbol, ten však Kuba nevyužila, a tak Írán vyhrává 3:0 na sety a připisuje si první vítězství na Olympijských hrách!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic!
16:35 (Sk. B)
3:0
25:11
25:17
25:9
Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
3:0
25:21
25:19
37:35
Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.
0:3
19:25
16:25
19:25
Zápas je tedy u konce a jasným vítězem se stala Francie, která dokázala vyhrát zápas 3:0 po setech 25:19, 25:16 a 25:19. Zápas byl jednoznačný a Kanada od začátku vlastně neměla šanci, v každém setu velice rychle prohrávala. Ode mne je to dnes vše, já se s Vámi loučím a přeji pěkný zbytek týdne.