3:0
25:17
25:7
25:20
Finské mistryně odjíždějí z palubovky jednoho z nejsilnějších týmů světa s výpraskem. Eczacibasi před domácím publikem rozdrtilo Hämeenlinnu 3:0!

Hned úvodní rozehry naznačily, jak asi bude celý zápas probíhat. Turecký velkoklub se dostal do bleskového vedení 6:1, následně sice Finky dokázaly lehce ztrátu snížit, ale na tlak ve druhé části setu už nereagovaly. Druhá sada byla pro Hämeenlinnu jak z noční můry. Do stavu 6:4 byl finský tým ještě v kontaktu, ale ve zbytku setu už dokázal uhrát jen další tři body a schytal tak jeden z největších debaklů v historii Ligy mistryň! Ve třetím setu už Turkyně výrazně polevily, Hämeenlinna držela krok až do střední části, poté ale přišla blesková série Eczacibasi a bylo rozhodnuto i o třetím dějství.
3:0
25:19
25:17
25:21
Dnešní utkání čtvrtého kola Ligy mistryň je u konce. Souboj dvou ruských celků vyzněl nakonec jednoznačně pro domácí tým z Kazaně, který zvítězil 3:0 po setech 25:19, 25:17 a 25:21. Nejvíce se domácí celek trápil ve třetím setu, když několikrát přišel o slibně vybudované vedení. Vše ale nakonec dotáhl do vítězného konce. Kazaň má tak v tabulce B sedm bodů a je na druhé pozic o dva body před Uraločkou.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.
0:3
21:25
22:25
17:25
Je konec! Scandicci dnes potvrdil roli favorita a zvítězil na půdě Lodž 3:0.
2:3
25:18
23:25
25:22
18:25
8:15
Volejbalistky polského celku Budowlani Lodž díky famóznímu vystoupení Jovany Brakočevićové vítězí v Cannes 3:2 na sety a udělaly výrazný krok k postupu do čtvrtfinále soutěže.

Cannes v zápase vedlo 1:0 i 2:1 na sety, Lodž ale pokaždé dokázala vyrovnat a závěrečný tiebreak už zcela ovládla díky osmi bodům v řadě od stavu 4:4.

Dění na palubovce si zcela podmanila Jovana Brakočevićová, která útočí na titul hráčky kola, když z 52 útoků zaznamenala 30 bodů při skvostné 58% úspěšnosti, k tomu přidala po jednom esu a bloku, zcela pochopitelně se tak stává hráčkou zápasu.