54:73
(12:20, 25:40, 39:61)
Rusové neměli nejmenší problém s vítězstvím v tomto zápase a soupeře porazili o téměř dvacet bodů. Prohráli pouze ve čtvrté čtvrtině, jinak ale hráli skvěle. Nejvíce se dařilo Kirilenkovi a Švedovi, dobře je podporovali Kaun s Mozgovem. Tímto se s Vámi loučím a při sledování zápasu Španělsko vs. Austrálie (12:15) brzy naviděnou.
70:82
(19:14, 32:37, 42:63)
Austrálie sice vyhrála poslední čtvrtinu o devět bodů, ovšem rozdíl ve skóre zůstal dvojciferný. Španělsko v závěru šetřilo největší oporu Marka Gasola a za výkon především ve třetí čtvrtině si vítězství zasloužilo. Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemné sledování dalších disciplín LOH v Londýně.
53:72
(8:14, 27:34, 40:56)
S konstatováním, že Litva poráží Nigérii 72:53, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dne a u dalších online přenosů z XXX. Letní olympiády v Londýně zase někdy na počtenou.
62:67
(11:4, 27:27, 43:48)
Nejlepším mužem utkání, co se bodů týče, byl nakonec Splitter, na kontě jich má 21. Z týmu Británie se činili Mensah-Bonsu a Reinking, nastřádali 13 bodů. To je pro dnešek vše, s konstatováním, že Brazílie podruhé na turnaji vítězí a Velká Británie naopak dvakrát prohrála, se s vámi loučíme a přejeme hezký zbytek dne.
71:64
(19:12, 32:29, 55:53)
Francoužští basketbalisté si výrazně vylepšili pozici ve skupině A po výhře nad Argentinou 71:64. O jejich výhře rozhodl především fakt, že po celý zápas hráli na palubovce v pěti kompetentních hráčích proti dvěma. Argentinské hvězdy Manu Ginobili s Luisem Scolou sice nastřílely dohromady 42 bodů, ale protože jim nikdo nesekundoval, tak to zákonitě na úspěch proti týmově hrajícím Francouzům nestačilo. A když se ke skvělé partii po změně stran rozehrál Tony Parker, bylo rozhodnuto.

Dnešní olympijský program pokračuje dalšími zápasy, všechny nabízíme v našich přenosech. Přeji příjemný zbytek večera.