Vítěz: V. Semerenková (UKR)
S konstatováním, že Valj Semerenková vyhrála poslední ženský závod na mistrovství světa v biatlonu, když zlato získala díky bezchybné střelbě, se s Vámi loučí a hezké odpoledne přeje Tomáš Lysý.
Vítěz: J. Fak (SLO)
Mistrovství světa v biatlonu 2015 ve finském Kontiolahti je minulostí. Sezóna však ještě nekončí. Již ve čtvrtek začíná v ruském Chanty-Mansijsku finálový podnik světového poháru, ve kterém se rozhodne, kdo si odnese dílčí poháry za sprint, stíhací závod a závod s hromadným startem. Samozřejmě půjde i o pohár pro celkového vítěze světového poháru, tam už je však téměř rozhodnuto. Všechny závody vám samozřejmě přineseme v našich přenosech. Do té doby napočtenou!
1. Nairo Quintana (Movistar)
Mollema prišiel do cieľa so stratou až 41 sekúnd, na treťom mieste skončil Purito Rodriguez, ktorý mal manko 1 minúty.
Vítěz: M. Hargin (SWE)
S konstatováním, že Mattias Hargin vyhrál první kolo slalomu v Kranjske Goře, se s Vámi loučí a ke sledování druhého kola Vás zve Tomáš Lysý.
Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
S konstatováním, že dnešní slalom v Kranjské Goře vyhrál Henrik Kristoffersen a o vítězi světového poháru ve slalomu se rozhodne až za týden v Méribelu, se s Vámi loučí a hezkou neděli přeje Tomáš Lysý.
Vítěz: M. Björgenová (NOR)
Světový pohár v běhu na lyžích je tedy zdárně u konce, já se s vámi loučím a budu se na fanoušky běhu na lyžích těšit opět za rok u závodů SP 2015/2016.
1. S. Freund (GER)
S konstatováním, že Severin Freudn vyhrál nedělní závod v Oslu a výrazně se přiblížil k výhře v letošním světovém poháru, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.