Do klece přišel Matěj Peňáz a dostává otázku na dlouho očekáváný konec série s Čepem. „Neslibuju 7. října, ale ten fight vyřešíme.“
Vítěz: L. Keita
Vítěz: Losene Keita (TKO)
22:13
Dorosteneckou korfbalovou extraligu pro rok 2022/23 vyhrává Korfbal Klub Brno. Ve finále Brňané přehráli Prostějov poměrem 22:13. Náskok si domácí vytvořili především na konci druhé čtvrtiny a začátku té třetí, kdy byli Prostějovští v útlumu. Na náskok, který si Brňané vytvořili už poté hosté nedokázali zareagovat, a tak si domů odvezou stříbrné medaile.
17:9
Finále 1. korfbalové ligy přineslo v první polovině napínavou bitvu. V té druhé už ale jasně dominoval tým Znojma B, kteří si tak po zásluze odnáší titul z 1. ligy pro rok 2022/23. Konečné skóre tedy je 17:9 pro Modré Slony B ze Znojma.
26:25
O vítězi extraligy muselo rozhodnou až prodloužení v systému Golden Goal. V něm byly úspěšnější České Budějovice. Napínavý zápas byl plný zvratů. Týmy si navzájem kradly dvou a tříbodové náskoky. Ten rozhodující si Jihočeši ukradli díky Haně Procházkové v samém závěru třetí minuty prodloužení. Konečný výsledek je 26:25 pro KCC Sokol České Budějovice.