23:23
(11:12)
Hra byla po celý zápas velmi vyrovnaná. Hranice předvedli sice dobrý výkon, ale za remízu můžou děkovat hlavně rozhodčím, když Třeboni v poslední minutě sebrali dvě regulérní branky. Výborný výkon předvedli za Hranice Kučerka a Čadra. Z Třeboň dobře hráli: Jareš, Loskot a Jordák. (23:23)
28:27
(15:10)
29:24
(16:13)
Po dramatické druhé půlce Zora vyhrála 29:24, ještě 5 minut před koncem byl vyrovnaný stav 24:24 ale Šala již nedala do konce utkání gól. (29:24)
26:28
(-:-)
 Konec zápasu. (26:28)
33:27
(16:10)
Branky:

Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.: Vargová, Babicová , Ladicsová - Gašparovičová 1, Tóthová 12 (5), Petríková 1, Hrubá 3, Michaličková 2, Bachratá, Surovčíková 5, Bahýlová, Sušecová 7, Turková 1, Kollárová 1, tréner Kelemen.

Sokol Písek: Skálová, Vařečková - Vrabcová 2, Borovská 8 (2), Salačová, Rusfelová 1, Luzumová 3 (1), Jandečková 1, Stellnerová 4, Krouská, Vyhnalová 3, Dvořáková 5. Trenér Salač. (33:27)