16:23
(9:12)
Utkání hrané spíše v exhibičním tempu končí výhrou Evropanek o sedm branek. Island postupuje do osmifinále. Čína bude bojovat o 21. - 24. místo. To je pro tuto chvíli vše, loučíme se a přejeme dobrou noc! (16:23)
23:18
(9:11)
To je ode mně vše. Děkuji vám za pozornost a někdy se budu opět těšit na shledanou. (23:18)
34:33
(16:20)
Z mé strany je to pro dnešek vše. Ještě teď můžete sledovat druhý poločas duelu mezi Ruskem a Kazachstánem a v dalších dnech Vám samozřejmě nabídneme i zápasy play-off a o konečné umístění. Dobrou noc a na přečtenou! (34:33)
34:19
(13:13)
Zápas sa zo začiatku javil sľubne pre Kazachstan. Ten však poľavil po prvom polčase a zaslúžene tak vyhráva Rusko. Kazašky zaznamenávajú najvyššiu prehru na turnaji, 2. polčas prehrali 6:21. Rusky tak potvrdzujú prvé miesto v tabuľke B skupiny, Kazachstan nepostupuje do vyraďovacích bojov. Prajeme ešte príjemné prežitie tohto dňa ! (34:19)
23:25
(9:11, 14:14)
Děkujeme za přízeň a u dalších textových přenosů z házené napočtěnou. (23:25)
20:22
(9:11)
Druhý poločas byl velmi vyrovnaný. Skóre se přelévalo ze strany na stranu a nakonec měla větší štěstí Kopřivnice. (20:22)
25:26
(13:11)
 Konec zápasu. (25:26)
30:36
(17:15)
Druhý poločas začal lépe pro Karvinou. Brnu se nedařilo v útočné fázi a to Karviná trestala rychlými protiútoky. V závěru utkání Brno ještě snažilo snížit stav na končných 30:36. (30:36)
25:22
(10:11)
Jičínští vítězí po fantastickém výkonu nad dosud neporaženým Zubří 25:22. (25:22)
39:29
(19:15)
Domácí hráčky jasně přehrály soupeře ze Zlína a nakonec vítězí o deset branek 39:29. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer. (39:29)
(8:11)
Zdravíme všechny fanoušky házené a přejeme příjemný zbytek večera od rybníka Vajgaru. (18:27)