(15:13)
Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět u házené někdy na shledanou.
22:23
(16:10)
Totálne zbabraný druhý polčas znamená, že sme tento zápas prehrali o jeden gól 22:23, pritom po prvom polčase sme viedli 16:10! To znamená, že sme v druhom polčase dali len 6 gólov a náš súper ich dal 13 a to nebyť nášho brankára Puteru, mohlo to byť aj horšie. Práve brankára Puteru a Hruščáka by som označil za našich najlepších hráčov, v druhom polčase zlyhala tímová práca a tak ani v tomto zápase nezískavame žiaden bod do tabuľky a tak naše trápenie v tejto kvalifikácii, ale pomaly aj v celej mužskej hádzanárskej reprezentácii trvá naďalej!

To je už z tohto on-line textového prenosu všetko! Všetkým Vám prajeme pekný zvyšok soboty, dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch na športovom portáli onlajny.eu!
35:12
(16:8)
Dnes sa už viac toho nestane. Domáce hráčky jasne zvíťazili nad súperom z Prešova po výsledku 35:12. Iuventáčky od prvých minút vládli duelu a nepustili Prešov skoro ku ničomu.
Zajtra o 10:30 je na programe totožný duel. Očakáva sa, že aj zajtra naplní Iuventa predpoklady favorita a postúpi ďalej vrámci slovenského play-off. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok soboty.