32:24
(16:13)
Dukla splnila povinnost a porazila Strakonice. Velice dobrým výkonem se prezentovala spojka Křístek, stejně tak pivot Reichl. Do hry se v závěru dostal i Zelenka. Za hosty vyfasoval hned v prvním poločase dvě dvojky Mošovský, ale potřetí již vyloučený nebyl. Hosté především špatně vstoupili do duelu, ale i tak mohl Wildt zprava vyrovnat ve druhém poločase. Jenže Petržala jej vychytal a (možná) tohle byl zlomový moment střetnutí.
24:27
(13:15)
SKKP Handball Brno – HC ROBE Zubří 24:27 (13:15)
Nejvíce branek: Hanták 7/1, Hastík 6, Václav 2 – Douda 8/2, Janíček 5, Polášek 4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/2. Vyloučení: 6:7.
27:32
(12:13)
Kopřivnice podala (asi) nejhorší výkon v domácím prostředí v této sezoně. Zejména ve druhém poločase udělali domácí hráči nespočet chyb na spojce a Karviná je prostě musela potrestat. Svým způsobem Kopřivnice tohle vítězství v derby svému soupeři výrazně usnadnila chabým výkonem. Diváci pískali na kopřivnické hráče, ale není se vůbec čemu divit.

Pakliže kouč Veřmiřovský oplýval před zápasem výbornou náladou, tak teď rozhodně nebude. A možná bude důrazně mluvit ke svým svěřencům v šatně. Těm začíná celkem téct do bot, protože za týden jedou na Duklu, kde rozhodně favoritem nebudou. Další utkání pro Kopřivnici? Doma Lovosice, venku Brno, doma Frýdek.

Tak či onak, kopřivničtí hráči si musí pořádně sáhnout do svědomí po dnešním výkonu, protože ten byl velice špatný.
25:28
(13:14)
TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek 25:28 (13:14)
Nejvíce branek: Melichar 5, Sekulić 4/1, Ptáčník 3 – Petrovský 11/2, Kichner 5, Kocich 4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 7/2 – 4/3. Vyloučení: 4:8.
21:26
(10:16)
Dnešní utkání je u konce a jako vítěz odchází tým Olomouce, po výsledku 21:26. Písecké hráčky sice předvedly bojovný výkon, ale mnoho technických chyb zmařilo šanci na lepší výsledek. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu.
31:24
(16:12)
HK Slovan Duslo Šaľa – Iuventa Michalovce 31:24 (16:12)
Najviac gólov: Klučková 8/1, Bahýlová 7, Rácková 4 – Holešová 5, Wollingerová 5, Trehubová Fiľková 4. Sedemmetrové hody: 1/1 – 1/0. Vylúčenie: 1:4.
27:27
(10:13)
HK Gabor Bánovce nad Bebravou – HK Hodonín 27:27 (10:13)
Najviac gólov: Michnová 7/3, Turková 7, Obstová 4 – Patrnčiaková 8/2, Poláchová 4, Smetková 4. Sedemmetrové hody: 6/4 – 6/4. Vylúčenie: 3:7.
27:21
(14:9)
Domácí si poradili se Zlínem a dostáli tak roli favorita. Zlín se držel zhruba do 20. minuty, poté však domácí přidaly několik branek a své vedení ve druhé půli ještě navýšili. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího onlajn přenosu.