(19:13)
To je z mé strany vše. Díky vám za pozornost.
37:25
(17:16)
Zápas je u konce! Druhý poločas jednoznačně patřil Dukle. Po vyrovnaném prvním dějství jsme očekávali i velmi vyrovnané a bojovné pokračování zápasu. To ale vůbec nepřišlo. Jičín do druhého poločasu vstoupil hodně špatně, první branku vsítil až v osmé minutě a následně Dukla šla až do jedenáctibrankového vedení. Jičín pak sice zaznamenal dobrou pasáž, kde v krátkém časovém sledu zaznamenal čtyři branky a snížil výrazně manko, ovšem nedokázal na úspěšnou část navázat a musel riskovat při hře bez brankáře. Nakonec tedy Dukla vítězí o dvanáct branek a zapisuje první bodík v této sérii.
36:20
(20:13)
To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemmný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u zítřejšího pokračování této čtvrtfinálové série, na počtenou!
29:22
(13:13)
Ode mě je to pro dnešek vše, budu se těšit už u zítřejšího druhého zápasu. Na počtenou.
30:24
(15:13)
SKKP Handball Brno – SHC Maloměřice – Brno 30:24 (15:13)
Nejvíce branek: Sekulić 6, Arsenić 5/1, Stein 4 – Hlípala 6/2, Jirák 5, Koubek 3. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/2. Vyloučení: 5:1.
28:30
(16:16)
Zlínčanky zvládli lepšie štart do druhého dejstva, čo im prináša triumf v dnešnom meraní síl. Prešov zostáva na jedenástom mieste a pravdepodobne tam aj zostane po konci základnej časti.
37:29
(22:14)
Šaľa si svoj náskok postrážila, hoci sa miestami zdalo, že by Písek mohol pohroziť. Slovenský celok tak ešte môže útočiť na šieste miesto, Sokol na ôsmej pozícii.
31:23
(16:11)
Dunajskostredčanky udržali svoj náskok, dokonca ho ešte navýšili a berú tak dva body do tabuľky po výhre 31:23.