31:33
(12:14)
KH ISMM Kopřivnice – HC ROBE Zubří 31:33 (12:14)
Nejvíce branek: Fulnek 7, Brito Benítez 6, Střelec 5 – Mořkovský 7/3, Přikryl 5, Mizera 3. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 5:7.
31:34
(13:13)
Druhý poločas opět začal vyrovnaně. Frýdek-Místek ale v jeho průběhu začal ztrácet a od padesáté minuty se utkání rozhodlo. Domácí neproměňovali vyložené tutovky a soupeřům dovolili hodně místa, hlavně na pravé straně. Ronal tak nakonec bere vítězství o tři branky a vítězí v boji o sedmé místo. Frýdek-Místek skončí celkově osmý, takže si oproti základní části o dvě pozice pohorší.
30:27
(15:12)
Zápas je u konce. Druhý poločas začal lépe pro Duklu, která si vytvořila obrovský náskok. Jenže tento náskok v jedné velmi špatné desetiminutovce skoro celý ztratila. Lovosice se dotáhly na dvě branky, ale více už nedokázaly. Nakonec tedy zápas končí tříbrankovým rozdílem. Dukla připisuje první vítězství v sérii o bronz.
26:29
(11:15)
Utkání je za námi. Favorizované hranice ho nakonec ovládly. Do druhého poločasu ale vstoupily velmi špatně. Maloměřice rychle dotáhly ztrátu z úvodního dějství, a to i díky neustálým chybám hostí, které měly za následek sedmimetrové hody. Dlouho byl potom stav vyrovnaný, nebo o jednu branku hosté vedli. Nakonec se utkání zlomilo kolem 54. minuty a Hranice zvítězily o tři branky.

Domácí body nepřipsali. Se Strabag Rail extraligou se loučí s osmi body na kontě. Hranice po výhře připisují dva body a s celkovými dvaceti končí na desáté místě.
25:23
(14:12)
Dunajská Streda je vo finále slovenskej časti play-off MOL ligy. Postúpila doň po semifinálovej výhry 2:1 nad zápasy nad Šaľou. Šaľa si zahrá o bronz s Prešovom, na MŠK čakajú Michalovce.
27:25
(12:13)
Olomouc tento zápas nakonec vyhrála, ale vzhledem k vyššímu počtu vstřelených branek na půdě soupeře nakonec postupuje Slávie. Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
26:18
(13:10)
DHK Baník Most – DHC Sokol Poruba 26:18 (13:10)
Nejvíce branek: Stříšková 4/3, Poláková 4, Borovská 3 – Polášková 5/2, Desortová 4/1, Baumbachová 3. Rozhodčí: Kozler – Zych. Sedmimetrové hody: 6/5 – 5/3. Vyloučení: 1:2. ČK: Konečná (PRB).