30:26
(17:14)
Zápas je u konce. Lovosice v druhé polovině neukázaly tak dobrý a aktivní výkon. Dukla toho využila, vytvořila si náskok ve vedení, které už nepustila. Sice se ke konci ještě schylovalo k dramatu, ale to nakonec Pražané odmítli a berou v sérii i třetí vítězství, tentokrát o čtyři branky. K tomu taky bronzové medaile.
26:18
(7:11)
Obrovský zvrat Šale, ktorá sa dokázala vrátiť do stretnutia a dominovala druhému polčasu. Prvý bod v sérii ostáva doma, Prešovčanky bude mrzieť takýto koniec výborne rozohraného stretnutia.
21:25
(12:13)
To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
18:00 (3.–4., série 1:0)
22:20
(14:9)
Zápas je u konce. Bylo to tedy pořádné drama. Olomouc vlétla do druhého poločasu náramně. Dokonce dokázala vymazat manko pěti branek. Poruba se dostala do vedení následně znovu, ale hosté byli stále na dostřel. Poruba si vedení ale nakonec uhlídala a podtrhla ho proměněnou sedmičkou v poslední sekundě. Na zápasy v sérii to tedy je 1:1.
26:24
(17:13)
Zápas je u konce. Druhý poločas patřil domácím házenkářkám. Ty si několikrát vytvořily velký náskok, místy dokonce vedly i o pět branek. Ačkoliv vysoké vedení v podstatě pokaždé ztratily, soupeře do vedení za druhý poločas nepustily ani jednou a výhru si nakonec ohlídaly. Před posledním zápasem tak ve skupině o udržení postoupí na první místo, o jeden bod právě před Zlín.