23:22
(10:12)
Francie je prvním finalistou. Její hráčky ovládly tento zápas v samotném závěru. Ještě třináct minut před koncem druhého poločasu měly Dánky tříbrankový náskok. Jenže pak je opustilo střelecké štěstí a zápas jim pomalu začal utíkat mezi prsty. Pauletta Foppaová uzavřela konečný účet zápasu na 23:22. Brankářka Dánek Althea Rebecca Reinhardtová získala ocenění pro hráčku utkání.

Od 20:30 se rozhodne mezi Norskem a domácím Špěnělskem o tom, kdo vyzve v neděli hráčky ze země galského kohouta ve finále. To je dnes z mé strany vše. Nashledanou u dalších onlajn přenosů.
27:21
(11:11)
Norsko – Španělsko 27:21 (11:11)
Nejvíce branek: Mørková 8/4, Daleová 7, Reistadová 3, Kristiansenová 3, Solbergová-Isaksenová 3 – Cabralová 5, Arcosová 3, Gutiérrezová 3/1. Rozhodčí: Merzová, Kuttlerová (GER). Sedmimetrové hody: 6/4 – 3/2. Vyloučení: 3:2.
31:21
(16:7)
Talent tým Plzeňského kraje – Lovci Lovosice 31:21 (16:7)
Nejvíce branek: M. Říha 6, T. Nejdl 6, Režnický 5 – Kupa 3/1, J. Motl 3, Bogdanić 2. Rozhodčí: Mareš – Kurníř. Sedmimetrové hody: 2/0 – 1/1. Vyloučení: 2:3.