08:00
Česko – West Slovakia
2:3
(1:2, 1:0, -:-)
po s.s. (1:2)
12. Kulička, 19. Wagner (Novák) – 6. Kantárik (Pokorný), 12. Švarc (Galan)
11:3
(6:2, 5:1, -:-)
konec
4. Ondrušek (Srnka S.), 6. Gulík, 8. Mojžiš (Turan), 8. Kazmer (Paták), 9. Ondrušek (Srnka S.), 10. Paták (Turan), 16. Thron (Turan), 16. Kazmer (Gulík), 17. Turan (Foltín), 18. Mojžiš (Turan), 19. Varga (Ondrušek) – 11. Čech T (Čech J), 12. Čech J (Dlouhý), 17. Povejšil (Vážny)
09:20
Finsko – Česko
3:11
(1:6, 2:5, -:-)
konec
10. Uusikartano, 14. Makiaho (Uusikartano), 18. Makiaho (Uusikartano) – 3. Wagner (Podzimek), 5. Frysták (Wagner), 5. Wagner, 6. Vasil, 6. Jurášek (Novák), 7. Wagner (Podzimek), 17. Novák (Jurášek), 19. Kulička (Novák), 21. Novák (Jurášek), 23. Vasil (Valeček), 24. Novák (Jurášek)
10:00
Slovensko – Tím Európa
0:4
(0:1, 0:3, -:-)
konec
6. Zemeš (Černý), 13. Antl (Černý), 15. Antl (Černý), 20. Antl (Černý)
10:50
Rusko – Bělorusko
7:2
(4:1, 3:1, -:-)
konec
1. Korobov (Gubin), 2. Kaptjuchin (Abalov), 5. Pevchev (Rychagov), 7. Kaptjuchin (Abalov), 15. Rychagov (Pevchev), 17. Abalov (Kaptjuchin), 19. Korobov (Mukimchanov) – 5. Dubitskij (Abakunchik), 19. Burmistronac (Puchkovski)
11:40
Finsko – Central Czechia
3:5
(2:3, 1:2, -:-)
konec
9. Kiiskinen (Narva), 10. Uusikartano (Makiaho), 14. Korhonen (Uusikartano) – 1. Povejšil (Vážny), 4. Vážny (Kotek), 9. Zachoval (Novosad), 16. Čech J, 21. Povejšil (Kotek)
6:1
(2:1, 4:0, -:-)
konec
6. Zemeš (Černý), 8. Černý (Bitto), 14. Ravasz (Hrazdíra), 18. Antl (Černý), 20. Bitto (Janík), 23. Antl (Zemeš) – 9. Kantárik
13:10
Rusko – Czechoslovakia
8:0
(5:0, 3:0, -:-)
konec
4. Kaaptjuchin (Makarov), 6. Koroteev (Rychagov), 6. Gubin (Korbov), 9. Korbov (Gubin), 11. Gubin (Rychagov), 14. Gubin (Korbov), 22. Mukimchanov (Korbov), 23. Korbov (Mukimchanov)
14:00
Bělorusko – Česko
3:4
(1:3, 2:1, -:-)
konec
2. Abakunchik (Bezotski), 23. Burmistronac (Puchkovski), 23. Bezotski – 1. Vasil (Plachý), 7. Kulička (Jurášek), 10. Wágner (Březík), 22. Plachý
14:50
Rusko – Central Czechia
5:4
(4:2, 1:2, -:-)
konec
7. Koroteev (Rychagov), 8. Rudykh (Scrobot), 9. Koroteev (Rychagov), 10. Abalov (Kaptjuchin), 19. Kaptjuchin (Makarov) – 3. Kotek (Vážny), 12. Čech J (Dlouhý), 15. Novosad (Povejšil), 22. Zachoval
5:6
(1:1, 4:4, -:-)
po s.s.
11. Galan (Švarc), 17. Susko, 20. Susko, 21. Pokorný, 21. Galan (Švarc) – 5. Beck (Dobrovolný), 17. Dobrovolný (Marek), 22. Beck (Marek), 23. Babík (Petrikovič), 24. Babík (Rybár)
16:20
Česko – Tím Európa
5:7
(2:5, 3:2, -:-)
konec
9. Březík (Kulička), 10. Plachý (Wágner), 15. Plachý (Váleček), 18. Plachý, 22. Jurášek (Březík) – 2. Bitto (Zemeš), 4. Ravasz (Hrazdíra), 8. Ravasz (Hrazdíra), 11. Ravasz, 11. Mikulčík (Antl), 21. Mikulčík (Černý), 24. Mikulčík
12:2
(6:2, -:-, -:-)
konec
1. Turan (Kalis), 1. Thron (Lukáč), 3. Paták (Foltýn), 3. Turan (Mojžiš), 4. Paták (Foltýn), 6. Thron (Lukáč), 13. Thron, 14. Turan (Mojžiš), 15. Kortiš (Mojžiš), 16. Thron (Gulík), 16. Thron, 17. Mojžiš (Foltýn) – 4. Beck, 4. Petrikovič
17:50
Finsko – Rusko
3:5
(1:0, 2:5, -:-)
konec
10. Uusikartano (Narva), 18. Narva, 24. Makiaho (Uusikartano) – 19. Makarov (Kaptjuchin), 20. Abalov (Pevchev), 21. Makarov (Kaptjuchin), 21. Rychagov (Abalov), 23. Rychagov (Abalov)
6:4
(3:3, 3:1, -:-)
konec
4. Galan (Švarc), 6. Galan (Ďurický), 7. Juríček (Rozemberg), 16. Galan (Kantárik), 20. Švarc (Ďurický), 24. Švarc – 1. Vážný (Kotek), 10. Vážný (Kotek), 10. Dlouhý (Čech J.), 23. Vážný (Povejšil)
19:25
Slovensko – Bělorusko
8:0
(7:0, 1:0, -:-)
konec
4. Turan (Kortiš), 7. Srnka S. (Ondrušek), 8. Thron (Turan), 8. Lukáč (Mojžiš), 10. Paták (Foltýn), 12. Mojžiš (Kortiš), 12. Lukáč (Mojžiš), 14. Ondrušek (Thron)
2:9
(1:7, 1:2, -:-)
konec
3. Babík (Petrikovič), 20. Marek – 1. Černý (Sloboda), 2. Hrazdíra (Janík), 6. Antl (Mikulčík), 9. Janík (Hrazdíra), 11. Antl (Mikulčík), 11. Janík (Hránek), 12. Sloboda (Černý), 13. Mikulčík (Antl), 16. Bitto (Mikulčík)
21:00
Bělorusko – Finsko
3:5
(1:3, 2:2, -:-)
konec
8. Puchkovski (Burmistronac), 23. Dubitskij (Puchkovski), 24. Dubitskij (Korenevski) – 3. Hakkarainen (Narva), 5. Makiaho (Uusikartano), 11. Uusikartano (Narva), 18. Kiiskinen (Makiaho), 24. Narva (Hakkarainen)