Vsetín – Kometa Úvoz 4:4 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 3:5 (kon.) | Šumperk – Přerov 10:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
10:4 (2:3, 5:1, 3:0)
HC ZUBR Přerov
Pátek 01.10.2010, 18:00 • Tyršův stadion-Šumperk • Liga juniorů

Juniorští Draci se skvěle porvali s Přerovskýmy Zubry. Přestože po 1.třetině prohrávali 2:3, skvělý obrat jim přinesl 3 body. Jak už bylo zmiňováno ve 2. přestávce, velkou zásluhu na výsledku mají Tomáš a Lukáš Drtilovi. Tito dva mazáci nasázeli dohromady Zubrům dnes 5 branek, což je polovina šumperského skóre! 3 body tedy zůstávají doma. Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne! (20:09:07)

60:00

59:44
    Puk vylétl z kluziště na tribuny,utkání je již rozhodnuto.

59:03
    Střela Mariana Práška,těsně nad branku Šumperka.

58:14
    Na druhé straně kluziště pálil na bránu hostů Jan Holinka.

57:44
    Tvrdou střelu přerovského Dočkala si Misiorz pohlídal.

57:25
    Odpískán ofsajd Draků.

57:04
    Šumperk hraje v plném počtu.

56:11
    O nahrávku si na brankovišti klepal Marek Provaz,ale nedostal ji.

55:10
    Potrestána lavice Draků,2 minuty přílíš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Lukáš Drtil.

53:00
    Draci právě vstřelili branku!
    A máme tu desítku! Desátý gól Draků střílí v přesilové hře LUKÁŠ DRTIL, který si počkal, až se brankář hostů pohne, a poté pěkně střelil puk pod jeho loket! Asistence: Luboš Hlavsa, Jan Holinka

25:25
    Zubři zaútočili i ve vlastním oslabení. Misiorz si však věděl rady s jejich střelou.

51:23
    Vyloučen hráč Přerova Tomáš Bosák,2 minuty za zdržování hry.

51:03
    Tečovaná střela Martina Svobody byla málem přizvednuta některým z Draků do branky Vrzaly!

50:15
    Šumperk se znovu snažil ohrozit branku Přerova,tentokrát neúspěšně.

49:43
    Vyloučen hráč Zubrů,Daniel Kocan na 2 minuty za hákování.

49:01
    Dračí branku se snažil ohrozit Žůrek,pálil ale pouze do betonů Misiorze.

47:27
    Střela Michala Dolečka od modré skončila v betonech Vrzaly.

47:00
    Přerovští se snaží zaútočit,ale marně! Dračí obrana je ve 3.třetině zatím pevná.

45:57
    Zakázané uvolnění Šumperka.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 6. Skoumal (Cink), 14. Svoboda (Hlavsa, Stejskal), 29. Hlavsa (Holinka), 30. Měrka (Skoumal, Doleček), 32. Drtil (Hlavsa), 38. Drtil, 40. Drtil (Vejchoda), 41. Cink (Doleček), 43. L.Drtil (Prokopec), 53. L.Drtil (Hlavsa , Holinka) - 16. Brada (Schaffer), 18. Klimecký (Dočkal), 20. Žůrek (Vávra), 34. Žůrek (Vaněk)

DRACI PARS ŠUMPERK: Misiorz (Hradil) - Doleček, Holinka, Soos, Kohout, Drtil L., Galuška, Prokopec, Hlavsa, Svoboda(C), Stejskal, Vejchoda, Cink, Drtil T., Skoumal, Měrka, Provaz, Řezáč.
    HC ZUBR Přerov: Ginter(Vrzala) - Dočkal, Blaheta, Schaffer, Žůrek, Vaněk(C), Klimecký, Prášek, Hlídek, Loupal, Stoklášek, Brada, Hradil, Kocan, Vávra, Bosák, Vodák, Molnár, Chojanec

Rozhodčí: Doležel