Havlíčkův Brod – Kadaň 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 4:1 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:1 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Znojmo – Jihlava 3:1 (kon.) | Tábor – Třebíč 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Chrudim 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Olomouc 3:1 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
HC Olomouc
Sobota 02.10.2010, 18:00 • Elektromont Aréna, Vrchlabí • 1. liga (ČR)

Dnešní velmi pohledné a vyrovnané utkání končí, body zůstavají ve Vrchlabí. Přeji příjemný zbytek večera a někdy opět napočtenou. (20:26:42)

60:00

59:50
    Puk ve středním pásmu, teď už je jasné, že to domácí zvládnou.

59:19
    Hra se sice odehrává v obranné třetině Vrchlabí, ovšem hosté se ne a ne dostat ke střele.

58:42
    Hubáček šikovně vyhodil puk jen do středního pásma.

58:11
    Vhazování po pravici Koutského, čas pro Olomouc se hodně rychle krátí.

Nejlepší hráči utkání jsou vyhlášeni Vladislav Koutský (VRC) a Jaroslav Koma (OLO).

57:10
    Útočné snažení hostů rozhodčí pro ofsajd zastavili.

54:47
    Teď se ale hra odbývá ve středním pásmu, což domácím více než vyhovuje.

53:27
    A hned vtrhla do domácí třetiny jako uragán. Hosté vědí, že už jim moc času nezbývá.

53:17
    Olomouc v plném počtu.

53:13
    Poskočil vyslal na Žigárdyho lehké nahození, ten vyráží.

52:39
    Filip se ocitl úplně sám před olomouckým gólmanem, ale při pokusu o kličku mu puk zklouzl z hole!

52:26
    Pácalova pumelice od modré jen těsně minula pravou tyčku, Žigárdy vůbec nic neviděl!

51:42
    Hosté vyhazují.

51:34
    Filip otestoval schopnosti Žigárdyho, ten uspěl.

51:17
    Jejich tlak ale bude nyní přerušenou vinou faulu Domina, který si odpyká dvě minuty za hákování.

50:57
    A další icing domácích, vhazování po pravici Koutského.

50:45
    Hra se odbývá především v pásmu domácích, hosté stále více a více tlačí.

50:05
    Odražený kotouč končí u Žigárdyho, který přerušil hru.

Patrik Huber

Branky a nahrávky: 10. Tvrdek (Rusnák, Čížek), 15. Látal (Chaloupka, Kubeš), 23. Zíma (Bezouška) - 4. Haluza (Domin)

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Čížek, Pácal, Bendík, Chaloupka, Poživil, Poskočil, Hanzl - Tvrdek, Filip, Rusnák - Kubeš, Bakrlík, Látal - Urban, Hubáček, Drábek - Zíma, Bezouška.
    HC Olomouc: Žigárdy (Sedlář) - Ondrušek, Janáček, Vyrůbalík, Koma, Nedbálek, Bartoň, Lhotský, Mikel - Smejkal, Ministr, Polodna - Černý, Pekr, Zbořil - Kucharczyk, Brančík, Řípa - Haluza, Domin, Coufal.

Rozhodčí: Ondřej - Lučan, Svoboda.