Hr. Králové – Písek 1:0 (kon.) | Plzeň – Chomutov 8:1 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:3 (kon.)
Třinec – Vítkovice 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 5:1 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 3:2 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
IHC Králové Písek
Sobota 02.10.2010, 13:00Extraliga staršího dorostu

59:14
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je to tady! MAREK FRK využil upadnutí protihráče, ujal se kotouče a nakonec ho protlačil za tentokrát nejistého Davida Havelce! Na tohle budou Písečtí těžko hledat odpověď. Bez asistence.

57:21
    Kopsovi s Kováčem ujel David Ciboch, ale jak jinak to mohlo skončit, než u Jaroslava Pavelky. Tomu by dnes spoluhráči měli koupit minimálně třípatrový dort.

56:06
    Šarvátku před bránou řeší sudí vyloučením na obou stranách. Kevin Reiniš a Lukáš Gabriel si zchladí hlavy na dvě minuty za hrubost.

56:06
    Ani Lukáš Pravda se sám před píseckým gólmanem neprosadil.

55:51
    Neuvěřitelné! Tadeáš Ouzký měl před sebou bránu ne odkrytou, ale úplně prázdnou! Přesto poslal puk brankáři Havelcovi do náruče.

53:55
    Mohl to být domácí Lukáš Pravda, ale výjezd před Havelce nedokázal zúročit.

51:12
    Michal Procházka prohospodařil šanci dva na jednoho nepřesnou přihrávkou na Martina Bartoně.

45:22
    Michael Šimončič podrazil protihráče, Hradec zažije krušné dvě minuty.

39:38
    Pravda vzápětí obdržel perfektní přihrávku od zadního mantinelu a mohl se Davida Havelce zeptat, kam by si puk přál. Ten si zvolil lapačku a jeho přání bylo vyslyšeno. Skvělý zákrok hostujícího brankáře.

36:52
    V útočné třetině byl až příliš aktivní písecký David Šmejkal, a tak se podruhé v zápase podívá na trestnou - vražení na hrazení.

35:18
    Po skrumáži v Havelcově brankovišti se Hradečtí už radovali ze vstřelené branky. Sudí ale jejich radost nechápal a chladnokrevně roztáhl ruce. Z druhého konce stadionu vám bohužel nemůžu říct, jak to skutečně bylo.

34:14
    Se spoluhráčem si puk vyměňoval kapitán hostů Filip Vlček, jenže on i dorážející hráči ztroskotali na roztaženém Pavelkovi!

32:35
    Petr Pilař zahákoval unikajicího protihráče, ale rozhodčí Stolín byl teď na Hradecké velmi mírný. Klidně mohl nařídit trestné střílení, budou to však jen dvě minuty na trestné.

32:02
    Lukáš Pravda zblízka míjí růžek Havelcovy klece!

30:29
    Marek Chalupský nedovoleně atakoval Lukáše Gabriela a Hradec má k dispozici přesilovku.

29:24
    Hlavním akterém druhé třetiny je domácí opora Jaroslav Pavelka. Teď si poradil i s ne úplně dokonale sehranou situací tři na jednoho v podání Písku.

26:53
    Dominik Vlk se hnal úplně sám na Jaroslava Pavelku a ten jeho bekhendový blafák vychytal!

21:54
    Jaroslav Pavelka vytahuje gólovku Marka Chalupského z růžku branky!

19:38
    Ondřej Vlček namazal zpoza brány Lukáši Pravdovi, jehož pokus Havelec chytá! Domácí byli velmi blízko první branky.

13:03
    V defenzivě modrožlutých přichází i jejich první trest. David Šmejkal - hákování.

09:44
    A dostali se také do své první šance utkání. Kapitán Filip Vlček se zkoušel zpoza brány vymotat až před Pavelku, ale puk mu utekl.

08:33
    Teď už se bude vylučovat. Ondřej Vlček se zbytečně ohnal hokejkou po nohou protihráče a pyká za podražení.

02:46
    A to samé v bleděmodrém, jen to nebyl Vencl, ale Lukáš Pravda.

02:09
    Vzápětí se na hostujícího gólmana řítil Lukáš Vencl. Z úhlu ale nenašel mezeru v postoji Davida Havelce.

01:34
    Už ve druhé minutě mohl Hradec otevřít skóre! Dělovka Filipa Ropického propadla Havelcovi mezi betony, ale na brankové čáře ji zastavil jeden z píseckých obránců.