Hr. Králové – Písek 1:0 (kon.) | Plzeň – Chomutov 8:1 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:3 (kon.)
Třinec – Vítkovice 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 5:1 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 3:2 (po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
AZ Havířov
Sobota 02.10.2010, 14:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. Havířovští si odvážejí z Lapače po zásluze tři body a napravují tak páteční selhání proti Třinci. Naopak Valaši poprvé v sezóně nebodují. Ze Vsetína přejeme příjemný zbytek sobotního odpoledne. (16:07:38)

59:55
    Ofsajd Vsetína.

59:41
    Ve stejném čase si domácí kouč Jenáček vybírá oddechový čas.

59:41
    Vsetín zkusí štěstí v šesti, brankář Kohn se stěhuje na střídačku.

58:48
    Hosté hrají v pěti.

57:33
    Havířov právě vstřelil branku!
    Ve vlastním oslabení se po školácké chybě domácích beků prosazuje JAN DIVIŠ a posílá hosty do vedení! Asistence: Jakub Juhász.

56:48
    A je tady další vyloučení hostů, vsetínský tlak teď vyřešil jen za cenu hákování Zdeněk Deutsch. Havířovský kapitán dostane dvě minuty.

56:17
    Vsetín vstřelil branku!
    Těsně před koncem přesilovky se trefuje MILAN GAJDOŠ a vyrovnává na 2:2. Asistence: Dominik Tobola.

56:01
    Slibná akce Valachů končí ofsajdem.

55:29
    Azet vyhazuje přes všechny čáry.

54:52
    Bridova jedovka z mezikruží končí v lapačce hostujícího Tomšů.

54:22
    Jiří Majda oslabuje svůj tým v závěru třetí třetiny vyloučením na dvě minuty za napadení.

54:02
    Žákova petelice končí vysoko nad.

53:20
    Vsetínský brankář Kohn uklouzl v brankovišti, naštěstí pro domácí měli tou dobou puk pod kontrolou hráči ve žlutých dresech.

52:17
    V pěti jsou už i Vsetínští.

51:31
    Havířov v plném počtu.

50:47
    Azet vyhazuje na zakázané uvolnění, bude se vhazovat v obranném pásmu hostů.

50:17
    A počet hráčů na leě se srovná. Přísným vyloučením si vsetínský Janeba odsedí 2 minuty za krosček.

49:31
    Vsetínský tlak končí vyloučením Filipa Dýrra na dvě minuty za nedovolené bránění.

48:46
    Žákovo nahození se lehce otřelo o tyč, scházely mu centimetry.

Václav Trávníček

Branky a nahrávky: 40. Janeba, 57. Gajdoš (Tobola) - 21. Juhász (Křibík, Deutsch), 40. Dýrr (Patrman, Szewieczek), 58. Diviš (Juhász)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) - Neuwirth, Daněk, Pokorný, Štrbík, Hradil, Ptáčník M., Stodůlka, Žák, Vašíček, Kohout, Kývala, Janeba, Báchor, Brida, Gajdoš, Tobola, Štědrý.
    AZ Havířov: Tomšů (Carbol L. ) - Kuchař, Křibík, Juhász, Diviš, Deutsch, Pasker, Vyčesaný, Glos, Ryška, Čintala, Matějek, Patrman, Szewieczek, Majda, Kostelník, Carbol O., Koóš, Graca, Flamík, Dýrr.