Třinec – Vítkovice 3:2 (kon.) | Zlín – Plzeň 3:4 (kon.) | Motor ČB – Liberec 2:4 (kon.)
Litvínov – Kladno 4:1 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.) | Kometa Brno – Slavia 1:2 (po s.n.)
Sparta – K. Vary 2:1 (po s.n.)
konec
HC Oceláři Třinec
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 19.10.2010, 17:00Tipsport extraliga (ČR)
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  54:55
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Beru zpět. Jsou to právě Třinečtí, kdo si právě zkomplikoval situaci. Lojek na modré čáře propadl a dal tak příležitost PETRU POHLOVI, který samostatný únik zakončil nejlépe jak mohl. Asistence: Petr Vrána.
   
  28:16
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Hostujícímu celku se podařilo rychle odpovědět na inkasovanou branku a zůstat tak ve hře o body. PETR POHL se u pravé tyče dostal k puku a nenápadnou přízemní střelou překonal Hamerlíka. Asistence: Lukáš Klimek, Petr Vrána.
   
  27:30
  Třinec právě vstřelil branku!
  Duo Radek Bonk - VÁCLAV VARAĎA nyní soupeři udělilo lekci z produktivity, když si výše uvedení borci vyměnili puk a přidali třetí zářez.
   
  15:27
  Třinec právě vstřelil branku!
  Ukázkové využití přesilovky! Varaďa ukázal velkou šikovnost, když dokázal z první poslat tečovaný a poskakující pas od Kohna přímo na hůl JIŘÍHO POLANSKÉHO, který se před prázdnou bránou nemohl zmýlit. Asistence: Václav Varaďa, Ladislav Kohn.
   
  1:42
  Třinec právě vstřelil branku!
  JAN PETEREK jakoby se nechumelilo projel s pukem na holi modrou čáru podél levého mantinelu a příklepem vypálil. K údivu nejen všech diváků v aréně, ale i samotného Málka, skončil kotouč v brance. Asistence: Lukáš Zíb.

  Tomáš Vacho

  Branky a nahrávky: 2. Peterek (Zíb), 16. Polanský (Varaďa, Kohn), 28. Varaďa (Bonk) - 29. Pohl (Klimek, Vrána), 55. Pohl (Vrána)


  HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Zíb, Lojek, Hořava, Krajíček, Kania, Vágner, Hrabal - Polák, Bonk, Varaďa - McGregor, Polanský, Kohn - Květoň, Peterek, Adamský - Hrňa, Ostřížek, Orsava

  HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) - Voráček, Trnka, Rehák, Ficenc, Barinka, Punčochář, Kucsera, Ovčačík - Svačina, Burger, Huna - Tomas, Hlinka, Ujčík - Vrána, Klimek, Pohl - Káňa, Sýkora, Szturc

  Rozhodčí: Šindler, Jeřábek - Jelínek, Pešek

  Diváci: 4370
  www.ibrshop.com