Litvínov – Plzeň 0:3 (kon.) | Vítkovice – Slavia 2:1 (kon.) | Motor ČB – Kladno 7:1 (kon.)
Zlín – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Liberec – Pardubice 4:1 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Sparta – Třinec 0:3 (kon.)
HC Sparta Praha
0:3 (0:0, 0:1, -:-)
HC Oceláři Třinec
Úterý 02.11.2010, 18:00 • TESLA ARENA • Tipsport extraliga

44:22
    Další přesilovka Třince. Na trestné Jakub Koreis za sekání.

52:28
    Na dvě minuty odchází pykat sparťan Karel Hromas. Provinil se nedovoleným bránením.

46:48
    Tonův únik kolem mantinelu zastavil až Radek Bonk. Pomohl si však faulem a rozhodčí jej za to po zásluze odměnil dmě minutami.

32:20
    Bude se znovu vylučovat a znovu na straně hostů. Na trestnou lavici odchází zpytovat svědomí Martin Lojek.

29:11
    Na sparťany čeká další přesilovka. Proti pravidlům se provinil třinecký Richter. Dvě minuty si vysloužil za držení.

24:49
    Jakub Orsava za držení odchází zahřát trestnou lavici Třince. Na domácí čeká přesilovka.

17:32
    Na sklonku úvodní dvacetiminutovky si Třinec zahraje další přesilovku. Pykat odchází Karel Hromas za krosček.

7:59
    Za podražení vyloučen Gulaši.

Petr Schwank

Branky a nahrávky: 31. Adamský (Peterek), 52. Polák (Peterek, Zíb), 53. Varaďa (Bonk, Lojek)

HC Sparta Praha: Pöpperle - O Brien, Gulaši, Philipp, Hanzlík, Salcido, Zacpálek - Kůrka, Výborný, Ton - Bartánus, Broš, Kratěna - Smoleňák, Koreis, Pacovský - Tůma, Karpov, Hromas

HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Richter, Hrabal, Krajíček, Zíb, Lojek, Hudec, P.Hořava - Květoň, Peterek, Polák - Orsava, Kohn, Růžička - McGregor, Bonk, Varaďa - Hrňa, Polanský, Adamský

Rozhodčí: Husička, Hradil - Bádal, Charvát

Diváci: 3 607