Znojmo – Plzeň 6:0 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Opava – Litvínov 5:2 (kon.)
Třinec – Motor ČB 2:3 (po s.n.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:0 (po s.n.) | Kometa Brno – K. Vary 1:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Liberec 0:5 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.)
HC Olomouc
2:5 (1:0, 1:1, 0:4)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 06.11.2010, 12:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

60:00
    Konec zápasu. (14:14:20)

59:59
    Lvi právě vstřelili branku!
    Skóre dnešního utkání uzavřel střelou do prázdné branky MARTIN BARÁNEK. Asistence: Tomáš Bříza.

59:40
    Jeden z ústeckých hráčů trefuje přes celé kluziště tyč.

59:05
    Roman Rác o milimetry míjí branku.

58:40

Za sedm sekund skončí olomoucký trest. Hanáci tak budou hrát v šesti proti čtyřem.

58:33
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Mora zkouší power-play.

57:48
    I Ústí půjde do čtyř. Za podražení inkasuje dvě minuty Martin Baránek (UNL).

57:30
    O rychlou odpověď se pokusil Ogrizek, ale po rychlém úniku po pravé straně Petráska nepřekonal.

56:59
    Hosté se tři minuty před koncem dostávají do dvougólového trháku. JAKUB POJEZNÝ dostal kotouč až před Kůdelu, kterého následně prostřelil. Asistence: Tomáš Vávra, Tomáš Bříza.

56:40
    Kohouti jdou do tři. Za sekání dostává dvě minuty Michal Axman (OLO).

56:28
    Martin Žák sám před Kůdelou trefil tyč!

56:21
    Šance domácích klesají. Po nedevoleném bránění usedá na trestnou lavic David Zachar (OLO).

55:10
    Vojtěch Hošek se protáhl mezi olomouckými obránci a z vrcholu levého kruhu vystřelil. Naneštěstí pro hosty mířil mimo.

54:34

53:52
    Kohouti vyhazují přes celé kluziště a mohou vystřídat.

53:02
    Humpolíček se s kotoučem dostal až za modrou čáru, čehož si čárový rozhodčí okamžitě všimli a přerušili hru.

52:34
    Domácí stále prohrávají a navíc se budou muset bránit. Radim Haas (OLO) dostává dvě minuty za hákování.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 10. Haas (Zachar), 35. Ogrizek (Lehečka) - 25. Pojezný (Vávra, Bříza), 45. Racek (Žák), 48. Vávra (Pojezný, Bříza), 57. Pojezný (Vávra, Bříza), 60. Baránek (Bříza)

HC Olomouc: Kůdela (Motáň) – Kreisel, Brandýs, Haas, Málek, Kvapil, Vaněk, Ogrizek, Jergl J., Voznica, Lyzák, Zachar, Králík, Mareček, Pozděna, Fryč, Axman, Lehečka, Machala, Rác, Heža.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Formánek) – Bulva, Drahorád, Smetana, Krupička, Hříbal, Kuchynka, Hošek, Vávra, Keltner, Grin, Bříza, Žák, Pořický, Beránek, Merta, Humpolíček, Pojezný, Racek.

Rozhodčí: Skoupý – Held, Trunečka.