K. Vary – Chomutov 7:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:3 (po s.n.) | Jihlava – Zlín 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Plzeň 2:5 (kon.) | Sparta – Kladno 5:4 (kon.) | Slavia – Litvínov 0:5 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:6 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 1:3 (kon.)

59:07
    Hosté jdou opět do čtyř, na dvě minuty sedí Vašíček za podražení.

57:07
    Poslední šance domácích, mají dvě minuty přesilovky díky vyloučen í Vašíčka za vyhození puku mimo hrací plochu.

51:56
    I díky rozhodčímu se nemohou domácí dostat na kontakt soupeře, který nepíská objektivně.

51:40
    Rozhodčí teď leží zcela otřesen na ledě po nešťastném incidentu.

45:38
    Havířov má šanci na snížení. Lašák inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

40:54
    Kometa právě vstřelila branku!
    Pospíšil s příspěvkem brankáře Tomšů skóruje. když si havířovský gólman nepohlídal prostor mezi betony.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:03.

40:00

39:58
    Dvě sekundy před koncem druhé třetiny střílí Boček rozdílový gól.

36:45

34:40
    Křibík si jde odpočinout, protože dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

32:02
    Havířov právě vstřelil branku!
    Juhász, který byl najetý, přesně trefil místo, kde brankář neměl šanci, nad vyrážečkou.

31:40
    Šidák vyloučen za nedovolené bránění.

30:10
    Domácí vyvinuli na brank soupeře dobrý tlak, Klimše zatím odolává

29:27
    Havířov zkusí vyrovnat v naskytnuté přesilovce.

David Motloch

Branky a nahrávky: 33. JUHÁSZ (Deutsch) - 27. 26:16 (BUHAJ, Jaroch), 40. BOČEK (Zbořil), 41. POSPÍŠIL