Královo Pole – Lovosice 23:38 (kon.) | Zubří – Přerov 31:20 (kon.)
SKKP Handball Brno
23:38 (11:15)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 27.11.2010, 17:00 • Hala míčových sportů Vodova (stará hala) - Brno • Chance Extraliga mužů

To je dnes z Brna vše, přeji příjemný zbytek sobotního večera a na počtenou. (18:28:36)

Hvězda utkání podle onlajny.cz:

Lovosice nastřílely sice osmatřicetbranek, ale zaskvěl se především brankář Jan Šálek, který předvedl několik opravdu výborných zákroků.

Lovosice dnes potrvrdily roli favorita, Brno se sice v první části drželo poměrně na dostřel. V druhé půli však už domácí na soupeře nestačili a v závěru si pak možná trochu zbytečně nechali nasázet několik branek.

60
    Konec zápasu. (23:38) (0:0)

60
    Ještě poslední branka Brna, kterou dává Mrnuštík. (22:38) (0:0)

60
    Rychlý brejk hostů a Havlovec svojí střelou vymetl šibenici. Brno jakoby v posledních minutách přestalo hrát a Lovosice si dělají, co chtějí.(22:37) (0:0)

60
    Sedmička hostů, kterou proměňuje Havlát. (22:36) (0:0)

59
    Z levého křídla se prosadil Jan Brabec a Lovosice se pomale blíží ke čtyřicítce. (22:36) (0:0)

58
    Dvě přesilovkové branky hostů. (22:35) (0:0)

57
    Vyloučen na dvě minuty brněnský Večeřa. (22:34) (0:0)

57
    Jiří Motl proměňuje sedmimetrový hod a potvrzuje pověst výborného střelce. (22:34) (0:0)

57
    Zachvěla se konstrukce po domácí střele. (22:33) (0:0)

56
    Večeřa prostřeluje Šálka a snižuje. (22:33) (0:0)

55
    Další branka Lovosic, která si pomalu bere zpět svůj vysoký náskok. (21:33) (0:0)

55
    Hastíkovi nevyšel lob jen těsně a z následného protiútoku střílí branku Chroustovský. (21:32) (0:0)

54
    Utajená střela Mrnuštíka, Šálek si však poradil a byl na zemi hodně rychle. (21:31) (0:0)

54
    Schwarzer chytá střelu Krahulíka. (21:31) (0:0)

53
    Havlovec si skvěle zpracoval dlouhou přihrávku, ale jeho střela otiskla pravou tyč. Z následného protiútoku se prosadilo Brno. (21:31) (0:0)

52
    Princ se prosadil, i když mu pomohlo i trochu štěstí, když se prudká střela odrazila od tyče do brány. (20:31) (0:0)