Hranice – Frýdek-M. 31:26 (kon.) | Třeboň – Jičín 21:31 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Neděle 28.11.2010, 10:30 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

Statistiky:

Nejlepší střelci TJ Cement Hranice: Dolák 8, Weinttrit 5, Čadra 5

Nejlepší střelci SKP Frýdek-Místek: Vacula 6, Petrovský 3, Meca 3, Unger3, Dyba 3, Hojník 3

Sedmimetrové hody: 1/0 - 3/2

Vyloučení:4 - 4 (31:26) (13:08:14)

Dnes se utkaly týmy TJ Cement Hranice a SKP Frýdek-Místek. Celý první poločas vedly Hranice a byly lepší. Po začátku druhého poločasu se však jakoby něco změnilo a Hranice přestaly bránit a i střílet. Druhý poločas tedy byl i přes slabý výkon lepší Frýdek. Osudným se jim však stalo, že si nechali v prvním poločase nastřílet moc branek. Skóre - 31:26 (poločas 18:9) (31:26)

60
    Konec zápasu. (31:26) (0:0)

60
    Devítka pro frýdecké, Vacula ještě střílí poslední branku a zápas končí. 31:26 (31:25) (0:0)

60
    Po ztrátě míče frýdeckých se trefuje Weintritt ze spojky, 31:25, ten je taky jedniným hráčem, který momentálně dává hranické góly... (30:25) (0:0)

59
    Hranice hned ztratily míč, Frýdek začíná poslední minutu utkání. (30:25) (0:0)

58
    Ondřej Meca vypíchl míč nehrajícím hranickým, výsledkem je další branka pro Frýdek, 30:25 (30:24) (0:0)

58
    Vacula snižuje, 30:24 (30:23) (0:0)

58
    Posledních 20 minut je to opravdu bída. Hranický fanklub se snaží vyprovokovat svůj tým. (30:23) (0:0)

58
    Time-out. (30:23) (0:0)

57
    Weintritt dává 30. branku ze spojky, 30:22,, Petrovský se trefuje na druhé straně, 30:23 (29:22) (0:0)

56
    Frýdek vybojova za chvíli míč, aby mohl Hojník zakončit ze spojky a skórovat. 29:22 (29:21) (0:0)

55
    Dyba hází míč daleko do plenty, Hranice v útoku, hned ztrácí míč, Frýdek pár sekund po nich. Co to je? (29:21) (0:0)

54
    Týmy si přehazují míč, devítka pro frýdecké, Dyba vychytán Fabiánem a Čadra se trefuje ze spojky, 29:21 (28:21) (0:0)

53
    Ondřej Meca se trefuje na druhé straně, 28:21 (28:20) (0:0)

52
    Devítka pro frýdecké, Hranice získaly míč. Weintritt zvyšuje na 28:20 ze spojky. (27:20) (0:0)

52
    Frýdek ztrácí míč, hraničtí zpomalili rychlý protiútok, vzápětí ztratili míč. (27:20) (0:0)

51
    Devítka pro domácí tým, konečně branka, postaral se o ni Weintritt ze spojky, 27:20, že by nějaký posun? (26:20) (0:0)