Hranice – Frýdek-M. 31:26 (kon.) | Třeboň – Jičín 21:31 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Neděle 28.11.2010, 10:30 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

TJ Cement Hranice: Fabián Martin (1), Kučerka Josef (71) - Bednařík Tomáš (2), Magrla Petr (3), Kleisl David (6), Čadra Zdeněk (11), Indrák Michal (15), Bajgar Radek (18), Samiec Jakub (19), Galus Tomáš (44), Šíra Jakub (75), Dolák Jakub (86), Weintritt Lukáš (88)

SKP Frýdek-Místek: Šoltés Alexandr (12) - Petrovský Leoš (2), Meca Ondřej (3), Meca Roman (7), Horut Libor (8), Pernický Vojtěch (9), Drozd Lukáš (11), Unger Petr (13), Dyba Jaroslav (14), Vacula Michal (15), Pyško Vít (16), Hes Tomáš (17), Holbein Jan (19), Hojník Dan (32)

Rozhodčí: Novotný Pavel, Větrovský Jiří. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Hra začíná, žlutá karta pro Bednaříka (0:0) (0:0)

1
    V branách Kučerka s Pernickým. Šíra dostává žlutou kartu. (0:0) (0:0)

1
    Kučerka i Pernický úspěšní v chytání ne moc náročných střel. (0:0) (0:0)

3
    Hojník střílí do plenty, míč je u frýdeckých. (0:0) (0:0)

4
    Čadra zíkal míč, doběhl si k Pernickému, ze spojky střílí první branku. 1:0, Lukáš Drozd je na druhé straně neúspěšný (0:0) (0:0)

5
    Dolák střílí ze spojky 2:0, úspěšně, Dolák dostává žlutou kartu na druhé straně (2:0) (0:0)

6
    Frýdečtí získali míč, Ondřej Meca však zahodil svou šanci o břevno. To však nezabránilo vzít hranickým míč. Ti ho vybojovali zpět a Galus skóruje z rychlého protiútoku. 3:0, Hojník dostává žlutou kartu. (2:0) (0:0)

6
    Čadra dal gól, ale nebyl uznán, měl přešlap. Time out pro frýdecké. (3:0) (0:0)

8
    Holbein si jde sednout na dvě minuty, Dolák zvyšuje ze spojky 4:0, po něm Šíra na 5:0 (4:0) (0:0)

9
    Hranice získaly míč a Bajgar zakončuje z křídla, 6:0, frýdečtí už by měli dát gól. (5:0) (0:0)

10
    Družstva v plném počtu a Onřej Meca dává první frýdecký gól z křídla. 6:1 (6:0) (0:0)

10
    Devítka pro hranické, Weintrittova střela chycena, Holbein je však na druhé straně neomylný ze spojky, 6:2 (6:1) (0:0)

11
    Skoro neúspěšný signál Hranic zakončil úspěšný Čadra z křídla, 7:2, na druhé straně sniřuje Unger ze spojky, 7:3 (6:2) (0:0)

12
    Hranice ztrácí míč, devítka pro frýdecké, míč frýdeckých letí Kučerkovi přímo do náruče. (7:3) (0:0)

13
    Bajgar skáče ze spojky, 8:3 (7:3) (0:0)

14
    Frýdek v útoku, Dolák si utíká sednout na dvě minuty za faul na Romana Mecu. (8:3) (0:0)

14
    Čadrovi míč v rychlém protiútoku vypadl z ruky. (8:3) (0:0)

15
    Hranice vybojovaly míč, Čadra střílí z křídla, ale trefuje tyč. (8:3) (0:0)

15
    To samé se stává na druhé straně Drozdovi. (8:3) (0:0)

16
    Čadra si našel ve frýdecké obraně prázdné místo a zvyšuje na 9:3 ze spojky. (8:3) (0:0)

17
    Unger vychytán z křídla, ovšem byl bráněn v brankovišti, takže se hází 7m hod, Dyba se trefuje, snižuje na 9:4 (9:3) (0:0)

17
    Dyba si jde sendout na dvě minuty za faul na Čadru, ale Frýdek zůstává u míče. (9:4) (0:0)

18
    Devítka pro frýdecké, Vacula střílí z výskoku ze spojky, 9:5 (9:4) (0:0)

18
    Indrák zvyšuje ze spojky na 10:5 (9:5) (0:0)

19
    Devítka pro Frýdek, Drozd prostřeluje Kučerku z křídla, 10:6 (10:5) (0:0)

20
    Dolák se dostal na křídlo a měl tam volno, výsledkem je zvýšení skóre na 11:6 (10:6) (0:0)

21
    Hranice získaly míč a Indrák se trefuje ze spojky, 12:6 (11:6) (0:0)

21
    I přes komplikace s frýdeckou obranu nakonec úspěšně zakončuje Dolák ze spojky, 13:6 (12:6) (0:0)

22
    Petrovský skóruje na druhé straně, 13:7 (13:6) (0:0)

23
    Devítka pro hranické, Petrovského kroky zaručily hranickým míč a Petr Magrla je úspěšný z křídla. 14:7 (13:7) (0:0)

24
    Dyba se na druhé straně trefuje ze spojky, 14:8, to se nelíbí Magrlovi, který si připisuje druhou branku, tentokrát ze spojky, 15:8 (14:7) (0:0)

25
    Rychlý protiútok , Kleisl se sám dostává k Pernickému a prostřeluje ho ze spojky, 16:8, hned se k němu připojil Magrla, střelou z křídla, 17:8 (15:8) (0:0)

26
    Petrovský dostal nahrávku na pivota a náležitě toho využil, snížil skóre na 17:9 (17:8) (0:0)

27
    Hojník si jde sednout na dvě minuty, Dolák nahrál Šírovi na pivota, na Pernického byl však krátký. (17:9) (0:0)

27
    Devítka pro hosty, Kučerka dvakrát po sobě vychytal frýdecké, Hranice v útoku, Indrák se trefuje z křídla, 18:9, hraničtí mají opět dvojnásobné skóre. (17:9) (0:0)

29
    Magrla si jde sendout na dvě minut yza faul na Dybu, ten sřílí 7m hod, trefuje však tyč... (18:9) (0:0)

29
    Hraničtí v útoku, 7m hod kvůli faulu na Doláka, Weintritt ho neproměňuje, Hranice však zůstaly u míče. (18:9) (0:0)

30
    Čadra dostal špatnou nahrávku na křídlo od Indráka, Drozd se na druhé straně netrefuje. Hranický kouč si bere time-out. (18:9) (0:0)

30
    Hra pokračuje, Hranice v útoku, zbývá 20 sekund do konce prvního poločasu. (18:9) (0:0)

30
    Hranice ztratily míč, na úspěšný frýdecký útok však již nezbyl čas. (18:9) (0:0)

30
    První poločas skončil. (18:9) (0:0)

(18:9)

31
    Začal druhý poločas. (18:9) (0:0)

31
    Hranice v útoku, pokračujeme, začíná druhá polovina zápasu. (18:9) (0:0)

31
    Dolák se hned trefuje ze spojyk, 19:9 (18:9) (0:0)

32
    Frýdek v útoku, Vacula snižuje na druhé straně ze spojky, 19:10 (19:9) (0:0)

32
    Weintrittovi byl vypíchnul míč, Unger snižuje z ry\chlého protiútoku, 19:11, Hranice ztrácí míč. (19:10) (0:0)

33
    Devítka pro hosty, střela Romana Mecy přerušena další devítkou, poté už je vychytán Kučerkou. Šírovi se však jeho střela na druhé straně ze spojky vyvedla. 20:11 (19:11) (0:0)

34
    Vacula prostřeluje z výskoku Kučerkovu bránu, 20:12 (20:11) (0:0)

35
    Hranice ztratily míš a Petrovský snižuje v rychlém protiútoku na 20:13, Dolák je úspěšný na druhé straně 21:13 (20:12) (0:0)

36
    Devítka pro frýdecké, hosté ztratili míč, Dolákovi byl sebrán míč, Unger pak již bez problému prostřelil Fabiánovu bránu. 21:14 (21:13) (0:0)

37
    Devítka pro domácí tým, Weintritt přestřeluje obranu hostů, Pyško pouští míč do brány, 22:14 (21:14) (0:0)

38
    Bajgar si jde sednout na dvě minuty za faul na Vaculu, poté ztrácejí frýdečtí míč, díky nemotornému křídlu. (22:14) (0:0)

39
    Hranice v útoku, díky rozhodčímu, který včas nepískl neplatil Čadrův gól. Horutova střela na druhé straně se odrazila od břevna. Hranice získaly míč a čekají na plný počet hráčů. (22:14) (0:0)

40
    Devítka pro domácí, Dolák hodil míč do plenty a sám sletěl. U míče hosté. (22:14) (0:0)

41
    Drozdovastřela odražena Fabiánem, poté hranický hráč také neúspěšně střílel a hosté míč získali. (22:14) (0:0)

42
    Fabián vychytal horuta, devítka pro hranické, Dolák ztratil míč při nahrávce Bajgarovi, o to se postaral Fabián, který míč získal zpět, aby se mohl Dolák opět prosadit ve střelě, úspěšné střelbě, 23:14 (22:14) (0:0)

43
    Ondřej Meca je na druhé straně úspěšný ze spojky, 23:15 (23:14) (0:0)

44
    Čadra zvyšuje ze spojky, 24:15 (23:15) (0:0)

44
    Devítka pro hosty, Pernický snižuje z křídla, 24:16 (24:15) (0:0)

45
    Čadra se na druhé straně z křídla netrefuje, hojník snižuje na 24:17 ze spojky. (24:16) (0:0)

46
    Devítka pro Cement, Hranice ztratily míč, devítka pro frýdecké,. (24:17) (0:0)

46
    Holbein střílí mimo, devítka pro hranické, Dolák tvyšuje na 25:17 (24:17) (0:0)

47
    Dyba střílí úspěšně ze spojky, 25:18 (25:17) (0:0)

48
    Šíra připisuje Cementu další branku ze spojky, 26:18 (25:18) (0:0)

49
    Indrák dostal dvouminutový trest, Frýdek v útoku, střílí se 7m hod za bránění v brankovišti, střílí Hojník, Fabián míč nezachytil. 26:19 (26:18) (0:0)

49
    Hranice v útoku, ztratily míč, Pernický snižuje na 26:20. (26:19) (0:0)

50
    Hojník si jde sednout na dvě minuty za faul na Weintritta. (26:20) (0:0)

50
    Hra vázne, ani jeden tým nehraje na sto procent. (26:20) (0:0)

51
    Devítka pro domácí tým, konečně branka, postaral se o ni Weintritt ze spojky, 27:20, že by nějaký posun? (26:20) (0:0)

52
    Frýdek ztrácí míč, hraničtí zpomalili rychlý protiútok, vzápětí ztratili míč. (27:20) (0:0)

52
    Devítka pro frýdecké, Hranice získaly míč. Weintritt zvyšuje na 28:20 ze spojky. (27:20) (0:0)

53
    Ondřej Meca se trefuje na druhé straně, 28:21 (28:20) (0:0)

54
    Týmy si přehazují míč, devítka pro frýdecké, Dyba vychytán Fabiánem a Čadra se trefuje ze spojky, 29:21 (28:21) (0:0)

55
    Dyba hází míč daleko do plenty, Hranice v útoku, hned ztrácí míč, Frýdek pár sekund po nich. Co to je? (29:21) (0:0)

56
    Frýdek vybojova za chvíli míč, aby mohl Hojník zakončit ze spojky a skórovat. 29:22 (29:21) (0:0)

57
    Weintritt dává 30. branku ze spojky, 30:22,, Petrovský se trefuje na druhé straně, 30:23 (29:22) (0:0)

58
    Time-out. (30:23) (0:0)

58
    Posledních 20 minut je to opravdu bída. Hranický fanklub se snaží vyprovokovat svůj tým. (30:23) (0:0)

58
    Vacula snižuje, 30:24 (30:23) (0:0)

58
    Ondřej Meca vypíchl míč nehrajícím hranickým, výsledkem je další branka pro Frýdek, 30:25 (30:24) (0:0)

59
    Hranice hned ztratily míč, Frýdek začíná poslední minutu utkání. (30:25) (0:0)

60
    Po ztrátě míče frýdeckých se trefuje Weintritt ze spojky, 31:25, ten je taky jedniným hráčem, který momentálně dává hranické góly... (30:25) (0:0)

60
    Devítka pro frýdecké, Vacula ještě střílí poslední branku a zápas končí. 31:26 (31:25) (0:0)

60
    Konec zápasu. (31:26) (0:0)

Dnes se utkaly týmy TJ Cement Hranice a SKP Frýdek-Místek. Celý první poločas vedly Hranice a byly lepší. Po začátku druhého poločasu se však jakoby něco změnilo a Hranice přestaly bránit a i střílet. Druhý poločas tedy byl i přes slabý výkon lepší Frýdek. Osudným se jim však stalo, že si nechali v prvním poločase nastřílet moc branek. Skóre - 31:26 (poločas 18:9) (31:26)

Statistiky:

Nejlepší střelci TJ Cement Hranice: Dolák 8, Weinttrit 5, Čadra 5

Nejlepší střelci SKP Frýdek-Místek: Vacula 6, Petrovský 3, Meca 3, Unger3, Dyba 3, Hojník 3

Sedmimetrové hody: 1/0 - 3/2

Vyloučení:4 - 4 (31:26) (13:08:14)