Hr. Králové – Kladno 3:6 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 1:2 (po s.s.) | Třinec – Vlašim 3:2 (kon.)
Karviná – Pardubice 2:3 (kon.) | Letohrad – Kert Park Praha 3:1 (kon.) | Dobřany – Most 1:3 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Hradečtí zkusili powe-play, ale ta se jim hrubě nepovedla a do prázdné klece upravuje na 6:3 MICHAL TRČKA (2+1). Asistence: Petr Ogurčák (2+5).

42:31
    Zřejmě definitivní rozhodnutí o výsledku dává dvě a půl minuty před kncem LIBOR TOPOLÁNEK (8+9). Asistence: Michal Trčka (1+1).

30:41
    Ale hosté jdou opět do vedení! PETR OGURČÁK (2+4) prostřelil domácího brankáře. Asistence: Libor Topolánek (7+9).

30:01

30:00

28:24
    Hradec právě vstřelil branku!
    JAN BACOVSKÝ (11+11) dokázal vyrovnat. Asistence: Petr Novák (14+12) a Jan Bílý (4+5).

23:26
    Kladno posílá do vedení MICHAL TRČKA (1+1). Asistence: Libor Topolánek (7+8).

15:01

15:00

12:28
    Druhou branku ALPIQU vstřlí TOMÁŠ REJTHAR (7+2). Asistence: Martin Stahl (1+3).

4:23
    PETR NOVÁK (14+11) posílá Hradec Králové do vedení! Bez asistence.

1:54
    Jenže favorit dnešního zápasu se ihned dostává zpět do zápasu! Vyrovnávací branku vstřelil PAVEL KUBEŠ (7+10). Asistence: Jan Bílý (4+4) a Michal Dunda (0+1).

1:05
    JAN PŘÍHODA (2+1) otevírá již ve druhé minutě skóre dnešního zápasu! Asistence: Martin Tvarůžek (5+6).

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

Tereza Möhwaldová

Branky a nahrávky: 2. Kubeš (Bílý, Dunda), 5. Novák, 29. Bacovský (Novák, Bílý) - 2. Příhoda (Tvarůžek), 13. Rejthar (Stahl), 24. Trčka (Topolánek), 31. Ogurčák (Topolánek), 43. Topolánek (Trčka), 44. Trčka (Ogurčák)