Chomutov – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 2:0 (kon.) | Plzeň – Vsetín 3:5 (kon.)
Sparta – Třinec 5:2 (kon.) | Slavia – Vítkovice 4:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 5:3 (kon.)

59:24
    Letňany už to nejspíš nestihnou, puk putuje za Koráka.

59:00
    Jakub Teubner (MBL) nebezpečně narazil hostujícího hráče na mantinel, 5 plus do konce utkání.

57:13
    Letňany právě vstřelily branku!
    Přesilovou hru přetavil v gól LUKÁŠ LHOTÁK. Asistence: Tomáš Kraus, Jiří Vala

56:41
    Oddechový čas pro hosty.

56:41
    Jakub Teubner (MBL) - menší trest, hákování.

55:24
    Bičiště se pokusil najít rozjetého Zeta, který se vrátil z trestné, výsledkem je zakázané uvolnění.

13:52
    Jakub Semirád málem využil zaváhání hostujícího brankáře, ten ale svůj kiks stačil na brankové čáře na poslední chvíli napravil.

53:17
    Horkou hlavu půjde na trestnou zchladit další domácí hráč. Chalupa - 2 minuty, podražení.

51:50
    Hosté ani v této dlouhé přesilovce nic nevymysleli, Boleslav kontroluje hru.

49:41
    Dvě minuty plus desetiminutový osobní trest inkasuje Ladislav Holada za vražení na hrazení.

49:35
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    To musí být rozhodující branka utkání. Ve vlastním oslabení usměrnil žabičku za záda gólmana TOMÁŠ HYKA. Asistence: Jakub Frolík

48:16
    A rozhodčí si nechce nechat zápas vymknout z rukou. Menší trest za nebezpečnou hru vysokou holí si odsedí Lukáš Podsedníček (MBL).

48:09
    Emoční napětí se stupňuje, spíše než hokejové akce jsou k vidění potyčky.

45:12
    Domácí v plném počtu, hosté ke snížení prakticky nedostali šanci.

44:36
    ...a Boleslav je ve čtyřech.

43:59
    Domácí se osvobozují vyhozením přes celé kluziště...

43:45
    Hosté v plném počtu, začíná dvojnásobná přesilovka Letňan.

43:12
    Faulů nám přibývá, vyloučen hráč domácích Václav Budín za podražení. Hosté si zahrají vylepšenou přesilovky 4 na 3.

Daniel Langer

Branky a nahrávky: 7. Frolík, 19. Hloušek (Hyka), 27. Podsedníček (Marek), 29. Marek (Teubner), 50. Hyka (Frolík) - 2. Chvátal (Švabík), 26. Škop (Kadeřábek, Vrána), 58. Lhoták (Kraus, Vala)

BK Mladá Boleslav: Sejpal (Novák) - Holada, Kurka, Valentík, Zet, Budín, Serbus, Boček - Protivný, Bičiště, Brandejský, Hloušek, Semirád, Ficek, Podsedníček, Štěpánek, Teubner, Hyka, Frolík, Chalupa
    HC Letci Letňany: Korák (Eder) - Kautský, Kraus, Čeček, Vencovský, Švabík, Uhlíř, Hájek, Rittig - Vrána, Vala, Kaplan, Chvátal, Škop, Kučera, Hnilica, Lhoták, Kadeřábek, Urbánek

Rozhodčí: Chlaň - Špringl, Tasch