Pardubice – Liberec 2:3 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 2:4 (kon.) | Třinec – Sparta 1:5 (kon.)
Plzeň – Litvínov 3:4 (po s.n.) | Kladno – Motor ČB 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 0:2 (kon.)
Vítkovice – Slavia 7:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 12.12.2010, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

65:00
    Konec zápasu. Vypjatý závěr utkání nakonec hostům přinesl dva body, když se pouhé dvě vteřiny před koncem prodloužení trefil Čakajík. Pro dnešek to je z ČEZ Areny vše, nashledanou. (19:43:43)

64:58
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Velký závar před Svobodou končí brankou. Domácí brankář nejprve vyrazil pokus jednoho z hostujících hráčů, ale na následnou střelu MARTINA ČAKAJÍKA již ležící brankář Eatonu nestačil. ČEZ Arena protestuje protože zadák Nakládal ležel na ledě. Asistence: Tomáš Klimenta.

64:38
    Bartek zadovkou přenechal puk na Kočího, která následnou ranou trefuje tyč!

64:08
    Nadějný brejk domácích 2/1 končí ofsajdem. Následuje vyloučení na obou stranách, které oba borce zbavuje možnosti případně provést trestné střílení. Trončinský - hrubost, Koukal - krosček.

63:57
    Eaton v plném počtu.

63:40
    Puk po ose Nedvěd - Trončinský - Víšek končí po teči posledně jmenovaného v ochranné síti za brankou domácích.

63:09
    Hosté sice kombinují v útočné třetině, ale do šancí se nedostávají.

62:43
    Puk za brankou domácích.

62:18
    Vak na modré přetlačen v boji o puk a Eaton vyhazuje.

61:57
    Velká možnost rozhodnout duel je před hosty z Liberce. Jeff Jillson totiž dostává dvě minuty za podražení.

61:10
    Na druhé straně dvakrát pálil Martin Bartek, ale i tentokrát byl úspěšnější muž s maskou. Vošvrda dvakrát vyráží betony.

60:44
    Hunkes zakončuje svůj průnik střelou bekhendem. Svoboda připraven.

60:01

60:00
    Třetí třetina skončila. Už to vypadalo na tři body pro Eaton, když necelé dvě minuty před koncem při power play srovnal prudkou ranou Tomáš Vak. Následovat tedy bude prodloužení.

59:45
    Puk za brankou Svobody.

59:23
    Koláře II zastavuje obrana hostí, která následně vyhazuje puk do středního pásma.

58:29
    A je vyrovnáno! Velký tlak Bílých Tygrů znamená srovnání. Hunkesovu ránu domácí obrana zblokovala na hůl TOMÁŠE VAKA, který z otočky propálil Svobodu a v dramatickém finiši vyrovnává na 2:2. Asistence: Jiří Hunkes a Petr Nedvěd.

58:18
    Liberec stále v útočném pásmu.

57:50
    Podkonický nadvakrát v bezprostřední blízkosti trefuje Svobodu!

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 9. Koukal (Somík, Bartek), 52. Kaberle (Koukal, Kolář I) - 2. Podkonický (Klimenta), 59. Vak (Hunkes, Nedvěd), 65. Čakajík (Klimenta)

HC Dynamo Pardubice: Svoboda (Landsman) - Nakládal, Kaberle, Kolář II, Kočí, Jillson, Mezei, Mocek, Drtina - Kolář I, Koukal, Starý - Bartek, Zohorna, Somík - Radil, Kousal, Buchtele - Šeda, Semorád, Rákos.

Trenéři: Josef Jandač a Pavel Hynek

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (Pinc) - Hunkes, Čakajík, Trončinský, Derner, Moravec, Výtisk, Pavlů, Štich - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Klimenta, Vak, Hořava - Vantuch, Podkonický, Víšek - Bárta, Ondřej, Špaček.

Trenéři: Jiří Kalous a Filip Pešán

Rozhodčí: Blecha, Souček - Bejček, Charvát