Olomouc – Vítkovice 0:8 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 2:3 (po pr.)
Jihlava – Motor ČB 1:5 (kon.) | Havířov – Zlín 1:6 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 12.12.2010, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Šťastnějším týmem po třetím derby mladších dorostenců tak jsou hosté z města perníku, i když k vítězství jim možná chvílemi pomohlo i více než štěstí. S přáním příjemného zbytku odpoledne se s Vámi loučím. (14:15:13)

65:00

61:03
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Nedáš - dostaneš, je to jasné. Střelu Matěje Bažanta Hak ještě vyrazil, ale puku se zmocnil DANIEL VOŽENÍLEK a neomylně zasunul do prázdné klece. Asistence: Matěj Bažant.

60:40
    Jakub Hofman mohl v oslabení dokonat hattrick, ale sám proti Stibůrkovi neuspěl!

60:24
    Rozhodčí nasadil v úvodu prodloužení přísný metr a vylučuje domácího hráče! Lukáš Hercig pyká za hrubost. 4 na 3 pro Pardubice!

60:01

Nervydrásající derby nenašlo po šedesáti minutách vítěze a oba týmy si rozdělí bod, přičemž o ten bonusový se bude bojovat v pětiminutovém prodloužení. Případně poté v nájezdech.

60:00

59:50
    Ale hosté už nic nestihnou vymyslet, takže uvidíme prodloužení.

59:14
    Hradec se ze všech sil brání pardubickému tlaku.

58:27
    Střela Ondřeje Panny skončila na Hakově vyrážečce.

57:45
    Drahoš Jebavý toho dnes odjezdil skutečně neuvěřitelně, a tak teď už neměl síly provést něco s pukem v útočném pásmu.

57:04
    Pavel Vencl nabízel Patriku Jiránkovi puk před bránu, ale skákavou gumu hradecký útočník netrefil.

56:18
    Radka Pilaře musela v úniku pacifikovat hned trojice protihráčů, ale píšťalka rozhodčího zůstává němá.

55:11
    Ale teď se Pardubičtí v rychlém sledu dvakrát dopustili icingu.

54:07
    Hak má puk po střele Daniela Voženílka. Stále se hraje v hradeckém pásmu a pouze výjezd do útoku zakončený vstřeleným gólem před chvilkou vybočuje z tohoto dění.

52:55
    Hradec právě vstřelil branku!
    Ale Hradec odpovídá tím nejlepším možným způsobem! Scénář z prvního úderu domácích se takřka zopakoval. Drahoš Jebavý poslal puk na modrou čáru, odkud ho skvěle napálil JAKUB HOFMAN do protipohybu Stibůrka! Takže máme opět vyrovnáno, 2:2. Asistence: Drahoš Jebavý.

51:22
    ČEZ Stadion bouří. ONDŘEJ BOHUNĚK vysekl kotouč z výstroje Haka přímo do branky, rozhodčí však po vteřince váhání ukazuje na bránu a gól platí. Hosté jdou poprvé v zápase do vedení. Asistence: Radovan Chvojka.

50:59
    Dodá ubráněné oslabení domácím sebevědomí?

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 20. Hofman J., 53. Hofman J. (Jebavý) - 28. Chvojka (Kracík, Voženílek), 52. Bohuněk (Chvojka), 62. Voženílek (Bažant)

Královští lvi Hradec Králové: Hak (Hodek) - Myslivec, Hofman J., Matějček, Hercig, Zahradník, Voříšek - Vencl, Jebavý, Klemenc, Pilař, Matouš, Šeda, Drašnar, Drobný, Miškář, Jiránek, Hofman T.
    HC Dynamo Pardubice: Stibůrek (Müller) - Divecký, Procházka, Klinecký, Bažant, Kracík, Kalous, Špaček - Srpek, Chvojka, Bohuněk - Panna, Voženílek, Barkóci - Pipek, Polák, Kuťák - Háze, Kysela, Havrda.