Zvolen – Poprad 4:5 (kon.) | Nitra – Martin 3:2 (kon.) | Žilina – Trenčín 3:2 (po pr.)
HC Slovan – Banská Bystrica 3:1 (kon.) | Košice – Skalica 8:2 (kon.)
MsHK Žilina
3:2 (2:0, 0:2, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 12.12.2010, 17:00Tipos Extraliga (SR)

65:00
    Koniec zápasu. (19:15:43)

64:49
    Žilina dala gól! Tak iba 11 sekúnd ostávalo do konca predĺženia keď zodpovednosť na seba zobral DEVEČKA a bombou prepálil Kováča.

64:39
    Žilina má teraz ešte 21 sekúnd na to aby rozhodla keď domáci hrajú 4 na 3.

64:39
    Vylúčený hráč Trenčína Pardavý 2 minúty za hákovanie.

64:00
    Ešte minútu hry 4 na 4 a potom budú nasledovať nájazdy.

63:20
    Žilina aktívnejšia v predĺžení no ku gólu to zatiaľ neviedlo.

60:41
    Začalo sa predĺženie a tak uvidíme či sa mužstvá budú tlačiť dopredu alebo opatrne vyčkajú na nájazdy.

60:01
    Začalo predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:50
    Už sa iba dohráva riadny hrací čas, všetci čakajú na predĺženie.

59:20
    V Žiline to vyzerá na predĺženie.

58:41
    Hostia v plnom počte.

58:30
    Končí sa presilová hrá Žiliny a domáci v nej veľa vody nenamútili.

57:00
    Tak teraz 3 minúty dokonca ma Žilina šanca rozhodnúť zápas keď hrá v početnej výhode.

56:41
    Vylúčený hráč Trenčína Tomto 2 minúty za držanie.

54:30
    Filo sa dral medzi dvoch obrancov Žiliny, tí ho zovreli a tak z toho šanca nebola. Na druhej strane si faul pýtal Kokavec no po jasnom podrazení sa píštaľka neozvala.

52:00
    Kokavec dostal nezištnú prihrávku cez bránkovisko od Hreusa no ani na dvakrát nedokázal dopraviť puk do brány cez lažiaceho Kováča.

50:40

50:00
    Tak Žilina má možnosť presilovej hry ale moc dobre ju nehrá.

48:40
    Vylúčený hráč Trenčína Bednár 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

Peter Taraba

Branky a nahrávky: 11. Hreus (Dlouhý, Kokavec), 13. Troliga (Slovák, Ftorek), 65. Devečka (Hreus, Dlouhý) - 26. Melichárek (Gašparovič), 27. Naurov (Koložváry, Filo)

MsHK Žilina: M. Laco (Lipovský) – Krčula, Dlouhý – Ďurkech, Heš – Devečka, Ftorek – Hájnik, Rúfus – Nemec, Hreus, Kokavec – Petruška, Horský, Stupka – Smotrila, Troliga, Slovák – Drevenák, Valášek, Oravec.
    Tréner: Anton Tomko, asistent: Róbert Rehák.

HK DUKLA Trenčín: Kováč (Hiadlovský) – Sekeráš, Bendár – Hruška, Bolf – Tomko, Trefný – Jarábek – Pardavý, Gašparovič, Melichárek – Tybor, Jánoš, Tvrdoň – Filo, Ďuriš, Koložváry – Ružička, Naurov, Peter Kopecký.
    Tréner: Dušan Gregor, asistent: Juraj Jakubík.

Rozhodčí: Rozhodca: Müllner – R. Bednár, V. Snášel. Delegát a videorozhodca: J. Marušin.