Vítkovice – Plzeň 6:4 (kon.) | Zlín – Třinec 3:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 1:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:4 (po pr.) | Slavia – Liberec 7:1 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Středa 22.12.2010, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

57:38
    Na ledě se do sebe pustili Švrček s Lojkem, krátký mini souboj skončil výhrou Lojka. Na trestnou lavici ale zamíří oba obránci.

56:26
    Ivan Rachůnek (ZLN) - David Květoň (TŘI) oba hrubost.

54:02
    Na ledě se začíná přiostřovat. Lukáš Krajíček (TŘI) dostává 2 min hrubost + 10 min osobní trest.

45:40
    Míka byl zasažen vysokou holí a na trestnou putuje Václav Varaďa.

38:30
    Peter Sivák (ZLN) dostává 5 min + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

34:58
    Martin Lojek (TŘI) 2 min za krosček. Zlín bude hrát 56 sekund dlouhou přesilovou hru 5na3.

33:54
    Radek Bonk (TŘI) vyloučen dvěma minutami za hrubost. Při přerušení ještě vystřelil do opuštěné zlínské branky Varaďa, ale toho rozhodčí vylučovat nebude.

31:29
    Martin Lojek (TŘI) si pomohl nedovoleně a oslabuje Třinec na dobu dvou minut.

27:09
    Přesilová hra pro hosty, Pavel Kubiš (ZLN) vyloučen na dvě minuty za napadení.

25:17
    Hostující lavička byla potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Vojtěch Polák.

23:01
    Radek Míka (ZLN) - Jiří Polanský (TŘI) oba 2 min hrubost.

15:35
    Stanislav Balán (ZLN) nabral hostujcího Adamského a odchází na trestnou lavici. Přesilovka pro Třinec.

12:37
    Lukáš Krajíček (TŘI) 2 min krosček, domácí budou hrát 12 sekund přesilovou hru 5na3.

10:49
    Stanislav Hudec (TŘI) fauloval v šanci Grofa a jde si odsedět dvouminutový trest. První vyloučení dnešního zápasu.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 14. Rachůnek (Švrček), 27. Důras (Rachůnek, Galvas), 30. Kubiš (Sýkora) - 9. McGregor (Peterek), 42. Peterek

Berani Zlín: Duba - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Lučka, Bořuta, Míka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, Balán, Rachůnek - Kubiš, T. Sýkora, Sivák - J. Ondráček, Roman Vlach, F. Čech.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Seman, Krajíček, Vágner - Polák, Bonk, Varaďa – D. Květoň, Kohn, Růžička – Adamský, Peterek, McGregor - Hrňa, Polanský, Orsava – Mičulka.

Rozhodčí: Fraňo, Homola - Lhotský, Rozlílek