Sparta – Olomouc 4:3 (kon.) | Liberec – Znojmo 1:6 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 3:4 (po s.n.)
Ústí n/L – Třinec 2:4 (kon.) | K. Vary – Opava 1:2 (po s.n.) | Chomutov – Jihlava 5:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Slavia – Zlín 2:5 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 7:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Pondělí 10.01.2011, 17:00 • Zlatopramen Aréna • DHL Extraliga juniorů

V dnešním vyrovnaném zápase zvítězili hosté a odvážejí si tak domů tři body. Ani domácí nehráli špatně, ale doplatili na slabou obranu přesilových her. To je z dnešního zápasu vše, těším se někdy příště na počtenou. (19:04:37)

60:00

59:41
    Hra přerušena, domácí hráli vysokou holí. Petrásek musí zpět do brankoviště.

58:12
    Když už se jim něco povede, poté přijde přihrávka na paty, jako nyní v podání Hříbala a Bulvy.

58:00
    Domácí tlačí, ale nedokáží si vypracovat ani malou šanci.

56:42
    Hostující brankař hru zastavil, bude se vhazovat v útočné třetině domácích.

55:58
    Domácí zmatkují a chybují, zcela sám se před Petráskem objevil Radek Faksa, ale Petrásek zazářil. Hra přerušena.

54:33
    Hosté pečlivě střeží své pásmo. Domácí musí zakládat útok až ze své třetiny.

53:24
    Petr Kaďorek se už zvedá a po svých opouští led. Hra bude pokračovat.

53:24
    Na zemi zůstává ležet hostující hráč po přímém zásahu pukem do oblasti obličeje.

53:10

53:00
    Hosté se osvobozují.

52:38
    Domácí tlačí... Ale zatím bez úspěchu. Tentokrát střílel od modré Brož, ale opět nedůrazně.

52:06
    Slavíček se dostal ke střele z úhlu, Sklenář je ale pozorný.

51:31

51:10
    Domácí si aktivním napadáním ve vlastním oslabení vydřeli faul. Na dvě minuty vyloučen Filip Pavlík.

Tomáš Kapitán

Branky a nahrávky: 15. Ondřej Havlíček (Martin Žák), 36. Ondřej Havlíček (Jakub Grin) - 25. Filip Bajtek (Filip Pavlík, Rostislav Marosz), 29. Rostislav Marosz (Filip Pavlík, Jiří Sklenář), 46. René Kajaba (Danko Deveri), 51. Filip Bajtek (Rostislav Marosz, Filip Pavlík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Formánek) - Boháč, Bulva, Hříbal, Daráš, Kuchynka, Hošek, Vávra (A), Slavíček, Grin (A), Šetka, Holomek, Žák, Pořický (C), Havlíček, Brož, Humpolíček, Pojezný
    HC Oceláři Třinec: Sklenář (Kotrla) - Pavlík (C), Bajtek, Deveri, Rajnoch, Marosz, Bombál (SD), Řezáč, Hegyi (A), Faksa (SD), Herman (A), Rapáč (SD), Číhal, Kaďorek, Roupec, Kajaba, Burzala, Matuš (SD), Bezuška (SD)