Havířov – Přerov 5:4 (po pr.) | Šumperk – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:6 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 9:0 (kon.) | Uh. Hradiště – Vsetín 4:5 (po pr.) | Milevsko – Kutná Hora 3:1 (kon.)
Prostějov – Karviná (Baník) 3:1 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 3:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
HK Nový Jičín
Sobota 12.02.2011, 17:00 • ZS Šumperk • 2. liga skupina Východ

Šumperští hokejisté vítězí v základní části 2. hokejové ligy! Draci vyhrávají základní část s 95 body, když neprohráli ani jediný domácí zápas! Nový Jičín musí počkat na zápas Prostějov-Orlová. Rozhodující gol dnešního zápasu vstřelil Tomáš Sedlák, který se blýskl dvěma brankami. Pro tuto chvíli je to ode mě vše. Loučí se s Vámi Dominik Mihailescu. Na shledanou. (19:09:41)

60:00

59:39
    Šrámek je venku z klece.

59:16
    Draky čeká posledních 44 sekund od výhry v základní části 2.ligy skupiny východ.

58:30
    Domácí nikam nespěchají a přihrávají za domácí bránou.

57:32
    Domácí zakládají akci za brankou Štůraly.

56:20
    A teď se srazili dva hráčí, Martin Štěpjak a Martin Andrýsek. Na stadioně se smál ne jeden fanoušek.

55:04
    Šrámek opět chytá, a zároveň kazí akci Šumperka.

53:41
    Draci právě vstřelili branku!
    Konečně draci překonali Šrámka! Když po nádherné přihrávce jakuba hulvy, vystřelil z první TOMÁŠ SEDLÁK, a ten tak střílí svoji druhou branku v zápase.

53:25
    Martin Štěpjak trefil Štůralu přesně do lapačky.

51:40
    Šrámek opět čaruje, neuvěřitelně vychytal Matějku. Když Matějka měl prázdnou bránu, Šrámek strčil rukavici do prázdného prostoru a Matějka přesně trefil Šrámkovu lapačku!

51:27
    Hra mi připomíná první třetinu, s tím rozdílem, že v první třetině padaly branky.

50:46
    Šrámek teď musel opět zasahovat. Šrámek drží Gedos nad vodou.

49:46
    Petr Gulda vystřelil od modré, a tečovanou střelu kryje Štůralu.

49:13

49:10
    Ofsajd domácích. tato přeilová hra ze strany Draků není nijak záživná.

48:26
    Hosté se osvobozují.

47:13
    Marek Slavík dostal dvě minuty za podražení. Aleše holíka podrazil tak, až mu spadla helma z hlavy a vylítla hokejka z ruky.

47:02
    Hulva se dostal do ofsajdu.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 7. Červenka (Haas, Holík), 13. Sedlák (Vrdlovec), 54. Sedlák (Hulva) - 18. Macháček (Horák), 28. Pavlačka (Hruška)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala(Boška)- Feledík, Brunec, Ambruz, Hulva(A), Haas, Cink, Vrdlovec, Červenka, Holík(C), Novosad, Velecký, Navrátil, sedlák, Tesařík, Fischer, Matějka, Gewiese
    HK Nový Jičín: Šrámek(Kozák)- Toman(A), Andrýsek, Pelikán, Skaloš, Horák, Hruška, Tomášek(A),Zedník A., Pavlačka, Macháček(C), Gebauer, Štěpiak, Havlík, Slavík, Gulda, Zedník P., Kvostek, Uhlár