Přerov – Plzeň 24:38 (kon.) | Hranice – Dukla 33:31 (kon.) | Frýdek-M. – Zubří 27:34 (kon.)

00
    Dnes jste mohli sledovat házenářské klání mezi týmy TJ Cement Hranice a HC Dukla Praha. Zápas to byl velice vyrovnaný, určitě nejvyrovnanější zápas Cementu této sezóny. Týmy postupně navyšovaly skóre během celé hry, která nepřesáhla rozdílu dvou branek. V poločasu vedla Dukla 14:15. V průběhu celého druhého poločasu toto nervy drásající klání pokračovalo. Chvíli vyhrávala Dukla, chvíli Cement. Ke konci zápasu se obrátila štěstěna na hranické, a ti dokázali přehodit úspěch na svoji stranu. Na konec vyhráli se skórem 33:31 o dvě branky. Dukla sice odjela bez bodů, ale za svůj dnešní výkon se nemusela stydět. Těšíme se na další zápas, tentokrát se Zubřím příští týden. Nashledanou. (33:31)

60
    Konec zápasu. (33:31) (0:0)

60
    Galus si jde sednout na dvě minuty. Kučerka už jen chytá a Hranice mají zápas vyhraný. (33:31) (0:0)

60
    Poslední minuta. Devítka pro hranické, Weintritt střílí nejspíš vítěznou hranickou střelu. 33:31 (32:31) (0:0)

59
    Minuta a půl do konce zápasu. Kotrč přidává Dukle gól z křídla, který se opravdzu povedl. 32:31 (32:30) (0:0)

59
    Hra pokračuje, Šíra si jde sendout na dvě minuty, hraje se 5 na 4. To je zajímavé. (32:30) (0:0)

59
    Kouč Dukly si bere oddechový čas pro svůj tým. Aby taky ne. Mají co dělat, aby zápas remízovali, natož ho vyhráli. (32:30) (0:0)

58
    Hrajeme 4 na 6, pro hranické lahůdka, pro Duklu už moc ne. Weintrittovi přistál míč v rukou a ten ho už jen dostal do brány z pivota. 32:20. Hraničtí mají štěstí na své straně. (31:30) (0:0)

58
    Landa fauluje Indráka, je vyloučen na dvě minuty a diví se. (31:30) (0:0)

58
    Hraje se 6 na 5, ideální stav pro hranické. Dvě minuty a půl do konce zápasu. (31:30) (0:0)

57
    Devítka pro hranické, Hranice ztrácí míč, Kučerka zachraňuje situaci. Kastner je vyloučen na dvě minuty. (31:30) (0:0)

57
    Polášek snižuje na 31:30 ze spojky. (31:29) (0:0)

56
    Kučerka chytá míč, Weintritt lehce překonává dukelskou obranu a zvyšuje na 31:29 (30:29) (0:0)

55
    7m hod za bránění Weintrittovi v brankovišti, střílí Galus, kterému 7m hod vyšel. 30:29 (29:29) (0:0)

55
    Kotrč vyrovnává na druhé straně. 29:29 (29:28) (0:0)

55
    Dukla ztrácí míč, Bednařík dostává nahrávku na pivota a posunuje hranické do vedení. 29:28 (28:28) (0:0)

54
    Weintirtt se trefuje ze spojky. 28:28 (27:28) (0:0)

53
    Devítka pro hranické, Šíra a Landa si jdou sednout na dvě minuty. Hraje se 5 na 5. (27:28) (0:0)

53
    Devítka pro Duklu, 7m hod pro Prahu, střílí Polášek, ten Kučerku obelstil. 27:28 (27:27) (0:0)