Nymburk – Jindř. Hradec 5:7 (kon.) | Milevsko – Lev Benešov 3:6 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 1:4 (kon.)
Klatovy – Most 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 3:1 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 4:1 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 23.02.2011, 18:00 • Vrchlabí • Play-off Chance ligy

Led je zaházen odpadky, celá hala se bouří. Rozhodčí nepochopitelně vyloučil domácího hráče, za což si po právu vyslech neuvěřitelný nesouhlas publika. Nic to však nemění na tom, že Ústečtí se mohou radovat z výhry, stav je 2:2 na zápasy, celá série se stěhuje na sever Čech. (20:46:22)

70:00

66:20
    Lvi právě vstřelili branku!

Hosté využívají přesilovou hru, čímž srovnali i stav série. Hanzl přihrál zpoza branky před ní na volného KAMILA ČERNÉHO, který z první překonal Koutského. Asistence: Robin Hanzl.

Domácí si berou time-out.

65:51
    Ústí má vynikající příležitost, jak rozhodnout zápas! Dudáš (VRC) potrestán dvěma minutami za zdržování hry + desetiminutovým osobním trestem za nesportovní chování!

65:09
    Hraje se ve středním pásmu.

64:36
    Rusnákův pokus od pravého mantinelu minul branku Lvů.

63:53
    Alinčovu střelu zprava nachází Koutský ve své výstroji.

63:01
    Chaloupka se natlačil z rohu hřiště až před branku Francouze, ale blafák nedokázal dotáhnout do úspěšného konce!

62:20
    Matějíčkovo nahození z velké dálky kryje Francouz.

62:01
    Rod zůstal po jednom ze soubojů ležet na ledě, hra přerušena.

61:07
    Střelu Skleničky kryje Koutský.

60:33
    Hosté se nedostali do pásma, budou to muset zkusit znovu.

Normální hrací doba o vítězi nerozhodla. Bude následovat desetiminutové prodloužení a pokud ani to nerozhodne, tak nájezdy.

60:00

59:25
    Vhazuje se po pravici Francouze.

59:00

58:44
    Kousal nabil na levý kruh Matějíčkovi, ten sice střílel z první, ale byl v záklonu, tudíž jeho střela neměla potřebnou razanci.