Litvínov – Plzeň 4:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 4:3 (po s.n.)
konec
HC VERVA Litvínov
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Škoda Plzeň
Středa 23.02.2011, 17:40 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • Generali play off Tipsport extraligy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  54:25
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Po skrumáži u mantinelu se puk dostal k Richardu Jarešovi, který vystřelil, puk vypadl před Horčičku a nejblíže byl JAKUB ČERNÝ, který dorazil do odkryté branky! Asistence: Richard Jareš.
   
  41:15
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Straka zadovkou našel PAVLA VOSTŘÁKA, který vystřelil puk se od boční síťky a od obránce Guly odrazil do volného prostoru na zadní tyči kam dojížděl Vlasák, ale ještě dřív než on zasáhl puk Jakub Černý, který napálil puk za Volkeho! Asistence: Martin Straka.
   
  39:19
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Jen patnáct vteřin stačilo na to, aby se Chemici vrátili do vedení o dvě branky! IVAN ŠVARNÝ vystřelil od modré a díky teči dostal puk za Horčičku! Asistence: Peter Jánský.
   
  37:16
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Hosté v přesilovce snižují! Straka přihrál PAVLU VOSTŘÁKOVI, který o Skuhrovcovu brusli poslal puk do branky. Asistence: Martin Straka, Jaroslav Modrý.
   
  10:37
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Litvínovští jdou do vedení a hosté jsou v šoku! Od modré vypálil MATĚJ STŘÍTESKÝ a Horčičkovi propadl puk pod rukou do branky! Asistence: Peter Jánský.
   
  0:28
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Po obrovské chybě obránce Hanzlíka se k puku lacino dostal JAKUB ČERNÝ, po vyjel před branku, vystřelil, Horčička vyrazil. Černý ale puk ještě vybojoval a posílá Litvínov do vedení! Asistence: Roman Vopat.

  Jakub Vais

  Branky a nahrávky: 1. Černý (Vopat), 11. Stříteský (Jánský), 40. Švarný (Jánský), 55. Černý (Jareš) - 38. Vostřák (Straka, Modrý ), 42. Vostřák (Straka)


  HC VERVA Litvínov: Volke (Brzobohatý) – Švarný, Gula, Jareš, Stříteský, Skuhrovec, Kubát, Martinka – Jánský,Hübl, Lukeš - Černý, Vopat, Trávníček – Rindoš, Heinisch, Maxa – Majdan, Gerhát, Kafan.
  HC Škoda Plzeň: Horčička (Salfický) - Jeřábek, Hanzlík, St. Pierre, Modrý, Benák, Frolo, Dresler - Vostřák, Straka, Vlasák - Stránský, Kovář, Heřman - Lammers, Slaney, Johnson - Rachůnek, Plášek, Dvořák - Petruška.

  Rozhodčí: Fraňo, Jeřábek - Bláha, Kostka

  Diváci: 5745
  www.ibrshop.com