Kladno – Motor ČB 2:1 (po pr.) | Sparta – Vítkovice 9:4 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 2:7 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 0:6 (kon.) | Opava – Chomutov 2:5 (kon.) | Slavia – Zlín 7:4 (kon.)
Znojmo – Třinec 5:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 3:2 (po pr.) | Havířov – Pardubice 3:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 5:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 6:3 (kon.)
HC Slavia Praha
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 24.02.2011, 18:15Generali play off Tipsport extraligy

59:35
    Tresty: Zaťovič 2 minut hrubost, Trefný 5 + do konce utkání hrubost - Třetina 2 + 5 + do konce utkání hrubost.

53:56
    Velká mela před brankou Slavie. Opět měl šanci Melenovský, který nejprve promáchl puk a poté podrazil za bránou protihráče a dostává dvě minuty.

48:37
    Teď ale Vondrka jde na trestnou lavici za faul kolenem.

42:21
    Skuhravý bránil Tomicovi ve hře a dostává také dvě minuty. Za vteřinu tak začne slávistická přesilovka.

40:22
    Vašíček hned z počátku oslabí svůj tým. Na trestnou míří za podraženou.

36:21
    Jaškin dostal nebezpečný úder loktem do hlavy od Čutty, který dostává 2 + 10minutový osobní trest.

27:32
    Slávisté budou hrát 33 vteřin ve třech! Vašíček dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

26:05
    Za vysokou hůl v útočném pásmu je vyloučen Třetina. Hosté si zahrají další přesilovku.

18:09
    Síly na ledě se vyrovnají. Žižka dostává dvě minuty za podražení.

16:28
    Kadlec dostal zásah vysokou holí. Na trestnou už míří Sailer, který dostane 4 minuty, protože v Kadlecově obličeji se objevil krvavý šrám.

13:07
    Tentokrát už faul na Jaškina znamená přesilovku pro Slavii. Na trestné sedí Klíma za sekání.

09:32
    Po Jaškinově akci se bude vylučovat na obou stranách. Dvě minuty dostává Rohan za hákování a a Jaškin za nafilmovaný pád. Bude se hrát 4 na 4.

03:17
    Prvním vyloučeným je dnes Jiří Vašíček, který dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Patrik Kubečka

Branky a nahrávky: 21. Jelínek (Vondrka, Kadlec), 39. Doležal (Kadlec), 56. Jaškin (Doležal, Micka) - 52. Melenovský (Dej)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Kadlec, Krejčík, Kuboš, Roth, Vašíček, Kolařík, Žižka -Svoboda, Jelínek, Vondrka - Tomica, Třetina, Krenželok - Sklenář, Doležal, Micka - Poletín, Jaškin, Pospíšil - Klhůfek
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Rohan M., Nosek, Dobroň, Čutta, Trefný, Sloboda, Gřegořek, Prošek - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Sailer, Pech, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Klíma, Rohan T., Zucker

Rozhodčí: Hradil, Hribik - Hlavatý, Tošenovjan