Litvínov – Plzeň 5:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:1 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 24.02.2011, 18:15Generali play off Tipsport extraligy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  55:49
  Slavia právě vstřelila branku!
  Po Doležalově střele se z dorážky prosadil DMITRIJ JAŠKIN, který tak využil přesilovku. Gól musel ještě potvrdit videorozhodčí. Asistence: Doležal a Micka.
   
  51:59
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Dej zpoza brány našel MARKA MELENOVSKÉHO, který v tísni a pádu zblízka překonal Kopřivu. Asistence: Rastislav Dej.
   
  38:09
  Slavia právě vstřelila branku!
  Jenže teď domácí předvedli krásnou kombinaci. Kadlec si z rohu vybruslil s pukem k tyčce, přihrál před bránu, kde stál připravený JIŘÍ DOLEŽAL, který zametl puk do brány. Asistence: Petr Kadlec.
   
  20:32
  Slavia právě vstřelila branku!
  Vondrka našel rozjetého PETRA JELÍNKA, který přebral puk na modré čáře, potáhl si ho více do středu a poté přesnou střelou k tyči nedal Mensatorovi šanci. Asistence: Michal Vondrka a Petr Kadlec.

  Patrik Kubečka

  Branky a nahrávky: 21. Jelínek (Vondrka, Kadlec), 39. Doležal (Kadlec), 56. Jaškin (Doležal, Micka) - 52. Melenovský (Dej)


  HC Slavia Praha: Kopřiva - Kadlec, Krejčík, Kuboš, Roth, Vašíček, Kolařík, Žižka -Svoboda, Jelínek, Vondrka - Tomica, Třetina, Krenželok - Sklenář, Doležal, Micka - Poletín, Jaškin, Pospíšil - Klhůfek
  HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Rohan M., Nosek, Dobroň, Čutta, Trefný, Sloboda, Gřegořek, Prošek - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Sailer, Pech, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Klíma, Rohan T., Zucker

  Rozhodčí: Hradil, Hribik - Hlavatý, Tošenovjan

  Diváci: 4273
  www.ibrshop.com