Košice – Nitra 4:3 (kon.) | Poprad – Skalica 0:2 (kon.)
konec
HC Košice
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
HK Nitra
sk Čtvrtek 24.02.2011, 18:00Tipos Extraliga (SR)
Partner:
   
  60:00
  Koniec zápasu. (20:22:32)
   
  59:43
  Tlak Košíc vyústil 16 sekúnd pred koncom k vylúčeniu hostí, na trestnú lavicu si sadá Ladislav Gábriš, stretnutie je však už zrejme rozhodnuté.
   
  58:53
  Košice dali gól!
  1:07 pred koncom riadneho hracieho času vzal zodpovednosť na svoju hokejku JAROSLAV KRISTEK, ktorý si počkal a bekhendom posiela svoj tím opäť do vedenia, Nitra si okamžite berie oddychový čas.
   
  58:02
  Hlásateľ na zimnom štadióne ohlásil posledné dve minúty riadneho hracieho času, snaha sa momentálne ubrať oceliarom nedá ale keď to nejde tak to nejde.
   
  57:31
  Pred koncom riadneho hracieho času nám ostávajú necelé tri minúty, skóre na informačnej kocke je stále nerozhodné, za stavu 3:1 by veľa domácich fanúšikov nečakalo takúto drámu o prvý bod v tejto sérii.
   
  56:28
  Minúta z presilovej hry je už preč a domáci hokejisti ešte ani len nevystrelili smerom na bránu, oceliarom sa nedarí ich nátlaková hra.
   
  55:31
  Vylúčenie hostí, na trestnú lavicu si sadá Samir Saliji za hákovanie.
   
  54:12
  Jaroslav Kristek sa dostal do vynikajúcej príležitosti, osamotený pred bránou však nedokázal nič vymyslieť, Ján Laco opäť veľmi pokojne..
   
  53:23
  Nervozita z hokejok domácich hokejistov neopadáva, pred koncom riadneho hracieho času ostáva necelých 7 minút a skóre naďalej nerzozhodné.
   
  52:40
  Pekné zakončenie Petra Hubu z bekhendu, Ján Laco však opäť pozorný, nenechal sa zaskočiť a v Stel aréne je to naďalej 3:3.
   
  51:09
  Náznak šance hostí, Hudáček však nakoniec musel zasahovať, no jeho zákrok stačil na zakončenie jedného z hráčov hostí.
   
  50:11
  Košičania sa teraz musia brániť počas početnej nevýhody, na trestnú lavicu si sadol Marcel Haščák.
   
  49:09
  Stretnutie má veľmi dobrú zápletku, úvodný gól hostí, tri presné zásahy domáceho tímu a opäť je vyrovnané, zápas môže byť do konca stretnutia ešte veľmi napínavý čo je pre diváka vždy dobré, záležať bude aj na konečnom stave.
   
  47:10
  Pekná strela Michela Miklíka spoza protihráča, Laco je však v dnešnom stretnutí vo väčšej pohode ako domáci brankár a takáto strela mu nemohla spraviť väčšie problémy.
   
  45:56
  Zbytočná strata puku a následný faul Košíc, na trestnú lavicu si odchádza sadnúť Ján Homér za hákovanie.
   
  44:52
  Vylúčenie na strane hostí, keď si na trestnú lavicu sadá za faul kolenom Miroslav Duben.
   
  43:43
  Ďalší vynikajúci zákrok nitrianskeho brankára, ktorý behom pár sekúnd zmaril niekoľko vynikajúcich šancí domáceho tímu.
   
  43:16
  Peter Bartoš vo vynikajúcej situácii pred bránou nechal vyniknúť súperovho brankára a jeho rýchlu lapačku, Košice sa tak mohli opäť dostať do vedenia.
   
  41:57
  Kanonáda smerom na bránu hostí, ani jeden puk však neprešiel hradbou tiel hosťujúcich hráčov, Nitra tak naďalej odoláva.
   
  40:25
  Ján Tabaček si vypracoval sľubnú príležitosť, jeho strelu však s pokojom angličana zmaril Ján Laco, puk tak opäť smeruje do stredného pásma.

  Rastislav Supik

  Branky a nahrávky: 19. Deyl, 20. Zálešák (Jenčík), 28. Zálešák (Jenčík), 59. Kristek - 11. Štumpf, 36. Korhoň, 40. Korhoň


  HC Košice: Hudáček - Homér, Tabaček, Deyl, Šterbák, Šeda, Grman, Slimák, Vorel - Pašek, Kristek, Miklík - Bartoš, Gron, Dravecký - Jenčík, Zálešák, Fabuš - Huba, Frolík a Haščák.
  HK Nitra: Laco - Fabian, Konig, Novák, Duben, Gabriš, Ďurák, Janík - Ručkay, Štefanka, Saliji - Podstavek, Hrnka, Korhoň - Slovák, Kováčik, Saliji - Štumpf, Uhnák a Šumichrast.

  Rozhodčí: Baluška Vladimír, Kubuš Jozef, Gajan Rastislav, Orolin Tomáš

  Diváci: 4356
  www.ibrshop.com