Barcelona – Arsenal 3:1 (kon.) | Šachtar – AS Řím 3:0 (kon.)
FC Barcelona
3:1 (1:0)
Arsenal FC
Úterý 08.03.2011, 20:45 • Nou Camp, Barcelona • Liga mistrů

To je pro dnešek z Ligy mistrů vše. Přeji vám hezký zbytek večera, dobrou noc a někdy příště napočtenou. (22:57:15)

Dnešní zápas byl výstavním klenotem fotablu, i když něco ještě chybělo. Šancí bylo v obbou poločasech dostatek, zejména domácí byli aktvní, hosté vlastně na branku nevystřelili. Střely v dnešním zápase byli 19:0, na branku 10:0. I přesto dosáhli hsoté na gól, to když si roh Nasriho srazil Busquets, domácí poté ale opět šli do vedení. Ale za stavu 2:1 by se ještě hrálo prodloužení, jenže neuplynuli ani tři minuty a Koscielny poslal ve vápně k zemi Pedra a Messi nařízenou penaltu proměnil. Postup měl na kopačce Bendtner, ale nedal!

90+4
    Domácí už si přihrávají mezi sebou, už se ani netlačí do zakončení!

90+3
    Alves teď zavezl míč až k brance Almunii.

90+2
    Domácí už hru kontrolují.

90+1
    Adriano, který zavinil před malou chvílí šanci pro Arsenal dnes dohrál. Jeho místo zaujme Maxwell, který se očekával na této pozici už v základu.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

88
    Avizovaná změna přichází. Místo Mascherana přišel Seydu Keita.

87
    Mascherano po obraném zákroku odkulhává a nyní se svalil k zemi ve středovém kruhu a ukazuje že už to dál nepujde.

87
    Nádhernou přihrávku za obranu dostal po hrubce Adriana Nicolas Bendtner! Na poslední chvíli ho zastavil Javier Mascherano, útočník Arsenalu si míč nezpracoval dobře.

86
    Dani Alves se dostal s míčem až před Almuniu! Ještě viděl nabíhajícího Lionela Messiho, který lae přihrávku nečekal.

85
    Další šance Barcelony a ve výborném postavení pro gólovou střelu opět Afellay!

83
    Ibrahim Afellay dostal kolmici za obranu a šel sám na Almuniu! Jenže střela na zadní tyč o chlup nevyšla!

82
    Domácí kouč Guardiola poprvé střídá. Afellay si ještě 10 minut poseděl na lavičce a teď už se podívá na hřiště. Přichází místo Davida Villy.

81
    Messiho opět zastavuje ofsajd.

80
    Ofsajd zastavil útok domácích.

79
    Messi byl v níáběhu i v dobré pozici, ale chytá Almunia.

78
    Bendtner hned u míče, lae jeho přihrávka nepřesná.

77
    Cesc Fabregas po zranění nedohraje celý zápas. Na závěrečné minuty bude jich přes 15 je na hřiště poslán Nicolas Bendtner.